Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

28.04.2016

26 квітня у прямому ефірі каналу 3s.tv Савік Шустер оголосив про початок голодування на знак протесту проти тиску влади та анулювання дозволу на роботу в Україні.

«Я оголошую голодування до тих пір, поки мені не повернуть право працювати в європейській країні під назвою Україна. Я в Європі народився, я в Європі жив, я в Європі отримав освіту, я Європу дуже люблю, моїм кумиром є Леонардо да Вінчі. Я за ці цінності готовий віддати дуже багато. Я буду голодувати, поки ці люди не змінять своє рішення», - заявив Савік Шустер.

25 квітня Київський міський центр зайнятості анулював дозвіл Савіка Шустера на роботу в Україні. Центр прийняв таке рішення на підставі листа Державної служби зайнятості. У цьому листі стверджується, що Савік Шустер приховав інформацію про судимості.

Адвокат Савіка Шустера Ярослав Романчук заявляє, що жодної кримінальної справи щодо Савіка Шустера немає. Він двічі викликався на допити в якості свідка.

Виконуючий обов'язки голови державної служби зайнятості Сергій Кравченко обіцяв протягом 10 днів дати відповідь на запит народних депутатів про законність ануляції дозволу на роботу Савіку Шустеру.

Знаєте, до Шустера можна відноситися по-різному. Врешті, якщо не сприймаєш чи не довіряєш – переключай канал, не дивись і не слухай. Але так поступати, як поступають із Савіком, у державі, яка двічі проходила «чистилище» Майданом, у перших рядах якого стояли саме журналісти, в тому числі і Шустер, - так не можна.

Я кілька разів був учасником програми Шустер-live. Я безпосередньо знаю Савіка. І під час програми, і після ми вільно могли висловлювати свої думки й позицію, дискутувати, погоджуючись або ні, з гостями програми і навіть з Савіком. У цьому і є демократія, у цьому і полягає свобода слова. Треба визнати чесно, що прямий ефір Шустера багатьом з нинішньої влади як наждак по склі. Але я і ви добре пам’ятаємо, як ці нинішні бігали до Шустера на передачу як по воду. Нинішній «гарант» був чи не головним спікером на програмі, яка тоді йшла по головних каналах країни.

Хто винуватий в тому, що тільки у Шустера нині можна висловити у прямому ефірі правду?..

І насамкінець. Вже перебуваючи поза межами держави, «легітимний» Янукович сказав, що у тому, що сталося в Україні, винні, окрім американців, - Мустафа Найєм і Савік Шустер. Чомусь у мене закрадається думка, що сьогодні «хтось» нашіптує Порошенку те саме, що шептали Януковичу. Не хочу в це вірити, але…


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин