Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У неділю вибори…

Якось вже так склалось у нашому суспільстві, що вже давно бажаємо жити краще, і для цього є усі необхідні передумови. Але ось жити краще в реальному часі таки чомусь ніяк не виходить. Одна з причин, чому так стається, – це або чоло маємо дуже міцне, або ще замалі гулі від тих самих граблів...

Наближаючись до чергового, відповідального для кожного громадянина моменту, яким для усіх є "день виборів", мабуть, не знайдеться домівки чи робочого місця, де з болем та певним страхом перед завтрашнім днем не обговорювались би питання: "а хто кращий?", "хто гідніший?" Одні кажуть: досвід і професійність, інші благають нас не довіряти першим, а дати шанс молодим!

Радити можна. Але ліпше від блаженнішого Любомира Гузара не скажеш…

 

«Передаю підслухане в одного громадянина (можливо, одного з багатьох): "Високоповажний пане кандидате! Хочу сердечно подякувати Вам за Ваші подарунки для мене, моєї сім’ї, родини, громади, парафії. Ми всі дуже вдячні за Вашу благодійну зичливість. Але принагідно попереджаю Вас, що, правдоподібно, на виборах за Вас не голосуватиму".

 

Можна припустити, що у відповідь на таку усну чи письмову заяву кандидат у депутати зреагував би з обуренням: "Яка нечемність, яка невдячність, яка нечесність!"

Тоді покірний громадянин сказав би таке: "Шановний добродію! Ми вдячні за Вашу доброту, проте ми ані не домовлялися, ані не зобов’язувалися за Вас голосувати, ані не підписували жодного документа.

Ми справді повірили, що бажаєте нам добра. А нечесним виявилися Ви самі, бо хотіли нас, свобідних громадян, не обдарувати, а підкупити.

Тепер ми не те, що не відчуваємо обов’язку за Вас голосувати, а й не хочемо цього робити, бо Ви образили нашу людську гідність своїми солодкими словами та подарунками. Якщо Ви так поводитеся поки ще не вибрані, то що буде, коли Ви дорветеся до влади?"

Пишу ці рядки з надією, що все ж таки почуття власної гідності стримає і кандидатів, і виборців від нечесності»…

Розуму нам усім, обирайте достойних…


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин