Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

8.10.2015

Про події цього тижня, коротко

Місцеві вибори. І хоч нібито обираємо лише на два роки, ажіотаж попри економічну, політичну і ще багато інших нестабільностей, включаючи війну, все одно величезний.

Дозволю собі перші оцінки ситуації після оприлюднення списків кандидатів до району і області на Жидачівщині. Спочатку про партійні списки. Залишуся при своїй думці, що як такої партійної структуризації у районі ніколи не було і, можливо, не скоро буде. Найбільше «вбиває» те, що навіть після Майдану Гідності осередки районних організацій й надалі «курують» спритні місцеві «політтехнологи від виборів», які цього року навіть умудрилися керувати чи не п’ятьма партійними штабами, висуваючи на різні рівні «потрібних прохідних» кандидатів. «Ніц сі не змінило», - кажуть місцеві сільські ґазди…

Про обласних кандидатів. Жидачівщина вкотре підтверджує реноме, що серйозних, місцево плеканих достойників від району знову вкрай обмаль. Звідси аж десяток заїжджих, в основному львів’ян, які «горять» бажанням відстоювати інтереси району…

Комісії. Зі складом комісій завжди були проблеми, але все якось «втиралося» і вибори проходили. Цього року ситуація трохи інша. Скандалом обласного рівня можна назвати ситуацію, яка виникла у Ходорівській міській ВК, коли одразу 8 кандидатів у депутати було «забраковано» через неправильно заповнені документи. І хоч Львівський окружний адмінсуд прийняв рішення відмовити лише трьом кандидатам, саме питання заслуговує уваги: досить халатне ставлення до перевірки документів кандидатів дало можливість провести у списки людей, які не те що не подавали документи, а навіть не погоджувалися йти на вибори… Думаю, до завершення кампанії ще будуть певні моменти з цього приводу.

І насамкінець про приємне. 9 жовтня –Всесвітній день пошти. Колектив «Нового часу» щиро вітає поштарів Жидачівщини, яких ми по праву називаємо своїми колегами. Роль Вашої роботи, дорогі поштарі, важко переоцінити. Міцного здоров'я, щастя, поваги від людей, достатку в домівках, упевненості у завтрашньому дні. Миру в душі і в серці!

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин