Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

18.06.2010

З часів осмислення життя як найбільшої цінності людство пройнялося особливою шаною і повагою до тих, хто це життя оберігає. Тому професія медика споконвіку вважається однією з найшляхетніших. Клятва Гіппократа стала прообразом відданості своєму обов'язку, символом істинного служіння інтересам людини, своєрідною заповіддю дбати про ближнього як про самого себе.

Минали часи, незмінними залишалися слова Клятви і помисли тих, хто їх промовляв. З'явилося багато професій, представники яких одягнули білі халати, та звання "люди в білих халатах" назавжди закріпилося лише за медичними працівниками. І стало почесним ім'ям того, чиї руки оберігають найбільшу святиню, чиї серця і помисли чисті, чия віра дарує світло життя і проганяє тінь біди.

З вірою у власні сили, у завтрашній день своїх пацієнтів і в щасливе майбутнє країни, якій присвячують вони свою працю, трудяться сьогодні в медичній галузі району більше тисячі пра-цівників. На їхніх плечах лежить відповідальність за життя і здоров'я десятків тисяч співгромадян. На них тримається медична галузь, яку постійно підточують економічні негаразди і політичні кризи впродовж останнього десятиріччя. І попри все вона живе, працює, витримуючи дедалі зростаючі навантаження і виклики сьогодення.

Вчорашніх медиків не буває. Тому і побажати напередодні свята хочеться іншої ситуації, змін на краще, в яке вони вірять і на благо якого сумлінно трудяться.

Безперечно, міцне здоров'я, добрі наміри і почуття, щирі люди навколо, злагода в сім'ї, щастя кохати і плекати дітей, мир і спокій біля рідного дому. Хай це завжди буде у вашому житті, незалежно від змін і обставин. І тоді радість життя, яку ви даруєте тисячам своїх пацієнтів, заграє веселкою і над вашою долею - долею бути потрібними людям.

Зі святом, Медики!

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин