Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

16.07.2015

Щось не так робиться у «нашому королівстві». Щось не те, на що ми очікували і сподівалися. Це все породжує недовіру, злість і втрату надії.

Ті, кого народ привів до влади, – нас, м’яко кажучи, розчаровують. А по-іншому і бути не могло: система не зламана, бо механізми, які нею рухають, не змінилися, і перший із них - спосіб підбору кадрів уже нової влади залишився старим: своя сорочка ближче до тіла... Карнегі про систему влади, говорив: «ці люди вміли залучати на службу кращих від себе»… У нас «кращих» як мінімум бояться!..

Війна, АТО чи ще якось. На це вже не можна списати прорахунки і бездіяльність, час пройшов. Це десь далеко, незрозуміло, і боляче кожного дня чути 1 - трьохсотий і 5 -двохсотих. Але й до цього звикли. Тут війна лише для тих, на кого полює «мобілізація». Волонтерам перестаємо вірити, коли виявляється, що на машинах, які люди віддали в АТО, роз’їжджають «патріотично-ряджені» бандюки зі зброєю. Це я не про Мукачево, бо там сам чорт ногу зламає, «хто кому рабинович».

Нещодавно був свідком розмови одного з тих, кого суспільство називає злодіями і бандитами, а держава зробила так, що він змушений був втікати за кордон, щоб не посадили. Так от, сьогодні весь цей «контингент» в Україні у камуфляжі з наліпками «найпатріотичніших» організацій. Якщо хтось думає, що вони спокутують минуле, – розслабтеся: заробляють гроші і збирають зброю… А результат: нині мало кого дивує, що у нас за 1000 кілометрів від лінії фронту стріляють і рвуться гранати – звикли, і починаємо хвилюватися лише за своїх, які у середу поїхали до Львова…

Часто нині чую: крадуть більше, ніж при януковичі: та ні, не більше, так само, просто про «злодіїв при владі» ми трохи дізнаємося. Дізнаємося, що нинішні злодії і вчорашні – це друзі по життю і сусіди по дачах у кілька гектарів на реліктових землях заповідника… Ну вкрав, кажуть усі, Бойко - 200 мільйонів доларів. І що? Та нічо, бо вкрав і поділився з тими, хто нині «цього» не бачить. А 200 мільйонів – 100 найновіших танків «Оплот»…

І насамкінець. Нарешті позавчора Рада «вродила» під тиском Заходу, який перестав давати гроші, Закон про місцеві вибори. Як казав той карпатський вуйко: «треба міньити…».

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин