Світлиця с. Репехова – крок до розвитку громади

Саме під такою назвою на теренах Репехова втілюватиметься проект, спрямований на популяризацію, промоцію населених пунктів місцевих рад. Цей проект реалізовуватиметься у рамках мікрогрантової програми для сіл без сільради у Західному регіоні України, оголошеної Західноукраїнським ресурсним центром (ЗУРЦ).

Завдяки проекту «Світлиця с. Репехова - крок до розвитку громади» громада села планує відновити будинок на території села та облаштувати у ньому центр громадського дозвілля, у якому функціонуватимуть кімната національного відродження та зала для проведення різноманітних заходів і урочистостей. Також тут передбачається створити умови для збереження та вивчення історико-культурних надбань. Діяльність громади спрямовуватиметься на взаємодію та розвиток здорового й корисного способу відпочинку.

Втілення такого проекту, на думку його учасників, дасть змогу зробити вагомий крок до розвитку громади в соціально-культурному плані, об’єднання її навколо спільної мети, що відкриє й певні перспективи у відстоюванні інтересів громади у наближенні села до європейської моделі, в якій громада займає активну позицію щодо розвитку своєї території.

Окрім коштів ЗУРЦу, громада готова внести свій вклад для втілення задуманого проекту. Зокрема на сході села вирішено зібрати частину коштів, допомогти з будівельними матеріалами, меблями, селяни готові самі виконувати ремонтні роботи будинку. Вже придбано телевізор.

Приємно зауважити, що між селами Баковецької сільської ради відбувається добра конкуренція у розвитку сільських територій. Свій проект розвитку села під назвою «Рожева мрія с. Квітневого» подала також ініціативна група с. Квітневого.

Оксана ФРАНКІВ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"