Передплата друкованого видання на 2020 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Підсумки півріччя

День влади

У середу, 28 липня, відбувся День влади за участю сільських, селищних, міських голів, керівників управлінь, відділів та служб району. Розглядалися питання щодо виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2010 року, прав та обов’язків органів місцевого самоврядування з питань соціального захисту населення, обліку та використання землі, надання пільг і порядок видачі посвідчень багатодітним сім’ям тощо. На засіданні був присутній заступник голови Львівської ОДА Г. Дмитренко, який є куратором нашого району. Начальник фінансового управління РДА Стефанія Ковальська доповідала про виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2010 року, наголосивши на напруженій ситуації з виконання дохідної частини бюджету. 22 радам, за її словами, не вистачає коштів на заробітну плату. Начальник управління Держкомзему Ярослав Майкут повідомив про сплату земельного податку та орендної плати, акцентувавши на тому, що є підприємства, які не сплачують орендної плати не один рік. Із цією проблемою стикаються і сільські, селищні голови. З 5 серпня, за словами Я. Майкута, обласним управлінням буде проводитись перевірка.

Керівник управління агропромислового розвитку РДА Галина Кіячик наголосила, що цього року у зв’язку з паводками спостерігається низька врожайність. Пшениці збирають не більше 20 центнерів з гектара, а по деяких господарствах – по 14 центнерів.

Про спрощену систему оформлення субсидій доповідав заступник керівника управління праці та соцзахисту населення РДА Тарас Олійник, а про забезпечення органами місцевого самоврядування норм законодавства при передачі земельних ділянок у власність чи користування – начальник юридичного відділу апарату РДА Михайло Павловський.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"