Передплата друкованого видання на 2020 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Прагнути духовної єдності родини

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Жидачеві відбулося святкове дійство. Процесією громада міста на чолі із душпастирями Жидачівської церкви св. Воскресіння вирушила до фігури Божої Матері, аби тут у щирій молитві до Господа Бога та Пречистої Діви Марії попросити здоров’я та благословення для наших діточок. Це свято, сказала ведуча – завідувач сектору запобігання бездоглядності, безпритульності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей РДА Ольга Фурко, наповнене добром, радістю та любов’ю, адже присвячене наймилішим та найдорожчим для усіх нас дітям.

Відтак Жидачівській декан, парох церкви св. Воскресіння Господнього, отець-митрат Василь Юрів та диякон церкви відправили молебень за здоров’я усіх дітей. У своїй проповіді о. Василь наголосив, що дуже важливим є духовна єдність, спільна молитва для дітей, батьків і всієї родини.

Затим виступив дитячий хор церкви св. Воскресіння під керівництвом Анжели Шміло. Присутніх привітали перший заступник голови РДА Ярослав Гаврильчук та керівник служби у справах дітей РДА Надія Гавдик, яка зокрема зазначила, що важливо дарувати тепло не тільки своїм дітям, а й тим, хто залишився без родини. Адже діти – це наші майбутні судді.

О. Фурко зачитала дитячі заповіді для батьків, бабусь і дідусів. І знову звучать дитячі голоси, возносячи хвалу Всевишньому. Свої вірші-молитви прочитали учениці Жидачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Оля Музика та Анничка Давидчак.Звучить спільна молитва до Пречистої Діви Марії.

На завершення ведуча висловила подяку за участь в організації свята керівнику дитячого хору, А. Шміло, діточкам, які так прекрасно співали та читали вірші, приватним підприємцям О. Шминець, О. Марунчак, начальнику цеху телекомунікаційних послуг № 6 м. Жидачева І. Сабадашку та райвідділу міліції за забезпечення охорони і підтримки правопорядку під час проведення свята.

Світлана УШАКОВА.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"