Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Жидачеві відкрили Центр обслуговування платників податків

27 квітня на відкриття сервісного Центру для обслуговування платників податків при Жидачівському відділенні Миколаївської МДПІ завітали керівник району І. Кос, перший заступник РДА Р. Гриців, мер міста Жидачева В. Левко та начальник Миколаївської МДПІ Т. Ризванюк. Презентував сервісний центр начальник Жидачівського відділення Миколаївського МДПІ В. Гребінь.

 

Поява такого центру має на меті спростити умови здачі податкової звітності для підприємців. До цього часу різні підрозділи податкової інспекції надавали послуги платникам податків. Відповідно їм доводилося контактувати з великою кількістю співробітників, ходити по кабінетах, вистоювати у чергах. З відкриттям Центру платники податків позбудуться цих проблем. Новий відділ налічує три операційні зали – сектор оподаткування фізичних осіб, сектор обліку і аналізу, сектор звітності і комп’ютеризації та працівника з питань масово-роз’яснювальної роботи. Невдовзі в окремому кабінеті буде встановлено комп’ютер з підключенням до мережі WI-FI Інтернет. Також відвідувачі центру зможуть скористатися інформаційними стендами, на яких буде розміщено зразки заяв та дозвільних документів, форми декларацій, реквізити бюджетних рахунків, що необхідні для сплати. У центрі як суб’єкти господарювання, так і громадяни зможуть оперативно отримати необхідну інформацію та індивідуальні податкові консультації, подати звіти. Допоможуть їм у цьому найкращі фахівці податкової інспекції.

 

„Створення таких центру обслуговування на Жидачівщині відбувається у рамках програми модернізації та реформування податкової служби. Тому ми сподіваємося, що саме через сервісні центри наші платники податків отримуватимуть консультації швидко, оперативно та якісно”, - зазначила начальник Миколаївської МДПІ Т. Ризванюк.

Марія Татчин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин