Куди звертатись пацієнтам поліклініки в Ходорові

Поліклінічне відділення Ходорівської районної лікарні частково перебуває в аварійному стані: фундамент просідає, у стінах фасаду утворилася глибока тріщина, внаслідок чого споруда ніби розділяється навпіл.

Будівлі неодноразово оглядали члени комісії у складі адміністрації Ходорівської райлікарні, представників міської та районної влади, архітекторів, відділу надзвичайних ситуацій.

Зараз невідомо, який обсяг відновлювальних робіт потрібно виконати. Проте виникла необхідність тимчасового відселення працівників найбільш ушкоджених кабінетів поліклініки на територію Ходорівської райлікарні. Так, дерматологічний кабінет планується перемістити на 1-й поверх терапевтичного корпусу (так звану стару лікарню). Травматологічний та хірургічний кабінети будуть функціонувати на території фізіотерапевтичного відділення (1-й поверх п’ятиповерхового корпусу), дитяча консультація - у дитячому відділенні.

Розуміємо, що це створює незручності, але не можемо ризикувати життям і здоров’ям пацієнтів та медичного персоналу. Перенесення згаданих вище кабінетів поліклінічного відділення Ходорівської райлікарні повинна завершитися до 1 березня 2012 року.

Під час проведення ремонтних робіт може виникнути потреба тимчасового переміщення деяких інших кабінетів. Про це інформуватимемо громадськість додатково.

Адміністрація Ходорівської райлікарні.

Надрукувати