Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Про цільові програми та використання землі

14 лютого у райдержадміністрації відбулося розширене засідання Дня влади за участю керівників влади, голів місцевих рад, керівників відділів, управлінь та служб, депутатів районної ради, громадських організацій.

Обговорювалось питання організації та підготовки до відзначення у цьому році 70-ї річниці УПА. У районі розроблена програма заходів. Серед основних – видавництво книги про національно-визвольну боротьбу на Жидачівщині, автором якої є учасник національно-визвольної боротьби Олексій Данилишин. Видання цієї книги частково фінансуватиметься із районного бюджету. В рамках відзначення ювілею від часу створення повстанської армії низку заходів запропонував і голова Ходорівської МО КУН Володимир Мелех. Зокрема мова йшла про встановлення протягом року 15 пам'ятних знаків на місцях великих боїв, криївок.

Про основні принципи порядку розроблення районних цільових програм, моніторингу та звітності щодо їх виконання говорили заступник керівника управління економіки РДА Тетяна Трембецька, заступник начальника фінансового управління Віра Цап та розробники районних цільових програм. У районі діє 21 цільова програма, у 2012 році пропонується до затвердження ще 22.

Основні напрямки реалізації програм підтримки розвитку аграрного виробництва, розвитку дошкільної освіти, розвитку культури та збереження культурної спадщини, розвитку сімейної медицини, фізичної культури та спорту представили керівники відповідних управлінь та служб.

У порядку денного засідання також обговорювались підсумки виконання бюджету за 2011 рік, стан використання земель на території місцевих рад, питання вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності та впровадження принципу Єдиного вікна у системі видачі документів дозвільного характеру.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин