Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Допоможіть доїхати до Жидачева…

До редакції часопису жителі смт. Гніздичева, сіл Руди, Лівчиць, Ганнівець, Кохавина, Покрівців надіслали звернення, що також адресоване керівництву району, головам селищної та сільських рад, а також перевізникам Жидачівського, Стрийського та Львівського АТП. У своєму зверненні, під яким підписалося більш як сто двадцять осіб, люди просять вирішити наболілу проблему із доїздом мешканців згаданих сіл до райцентру.

«Щиро дякуємо вам усім, а особливо перевізнику від Стрийського АТП за маршрутом Жидачів – Стрий ч/з Гніздичів, Йосиповичі, за добросовісну та нелегку щоденну роботу з обслуговування пасажирів. Бажаємо, щоб у новому році примножились ваші прибутки».

Для цього жителі згаданих сіл пропонують ввести у 2012 році додаткові маршрути, а саме: Жидачів (капличка Матері Божої) - Кохавино – Гніздичів; Жидачів – Лівчиці ч/з Гніздичів (о 8 год 25-30 хв та 9 год 30 хв); не зривати рейсу із с. Лівчиць о 7 год 50 хв, а продовжити його із с. Руди ч/з Лівчиці і Заболотівці до Жидачева; домогтись, щоб у 2012 році жителі згаданих сіл могли користуватись послугами маршрутки Жидачів – Лівчиці не лише у буденні, але й у святкові та вихідні дні, а також у вечірні години; для маршрутів ч/з Гніздичів виділяти багатомісткі автобуси, адже у смт Гніздичеві багато людей користується послугами маршруток; продовжити маршрути Львів – Монастирець, Львів – Жидачів ч/з Бібрку, Стрий – Гніздичів ч/з Покрівці, Піщани до Жидачева, які б курсували хоча б кожні дві години через Гніздичів, Руду, Ганнівці, Дашаву.

Пасажири згадують, що 20 років через їхні села курсував автобус ЛАЗ Жидачів – Подорожне двічі на день, а також автобус Жидачів – Которино із Покрівець у Жидачів.

Своє прохання у зверненні аргументують ось так: «Наші села Лівчиці, Руда, Ганнівці, Покрівці перспективні, квітучі з прекрасними краєвидами, природою лісом, рікою Стрий чому ж вони мають бути віддалені від району? Кожному потрібно вирішити різні потреби в райцентрі: відвідати хворих, отримати довідки та ін.».

Така скрутна ситуація із перевезеннями виникла також через те, припускають люди, що відмінили пасажирські поїзди Львів – Чернівці (ч/з Жидачів – Гніздичів), Ходорів – Стрий та зняли рейс робочого автобуса Гніздичів – Кохавино – Руда – Ганнівці.

У селах, від мешканців яких ми отримали звернення мешкає, понад 7 тисяч населення, а періодичність курсування маршруток становить 4 години, тим часом як на інших маршрутах цей розрив становить 20 хвилин.

Люди сподіваються, що до їхнього звернення поставляться із розумінням та, нарешті, вдасться позитивно вирішити вічну проблему мешканців селища Гніздичева та довколишніх сіл. Також у листі до редакції люди хочуть отримати відповідь на своє звернення й просять опублікувати у газеті графік руху маршруток через Гніздичів.

Ми звернулися до Жидачівської райдержадміністрації з інформаційним запитом та додали копію звернення.

Ось яку відповідь отримали:

«На Ваше звернення щодо забезпечення транспортним сполученням жителів сіл Лівчиці, Руда, Ганнівці та смт. Гніздичів з районним центром повідомляємо наступне: цей маршрут обслуговують два перевізники - ТзОВ ВТП «Жидачівавтотранс» та ПП «Транс-Спорт».

 

Згідно з розкладом руху автобусів, наданим ТзОВ ВТП «Жидачівавтотранс», здійснюються перевезення автобусом за маршрутом Подорожнє – Жидачів – Лівчиці, який повинен відправлятися з с. Лівчиць до м. Жидачева о 06.45; 07.50; 11.50; 13.40; 14.45 та 17.15 год.

З м. Жидачева до с. Лівчиць автобус відправляється о 7.25; 11.00; 13.00; 14.05; 16.30 та 18.15 год. Перевезення повинні здійснюватися з понеділка до п'ятниці, а в суботу - до 15.25 год.

Згідно з розкладом руху автобусів ПП «Транс-Спорт» здійснюються перевезення автобусом за маршрутом Львів АС5 – Жидачів АС – Покрівці, який відправляється з м. Жидачева до с. Покрівців о 06.50; 13.05 та 16.40 год.

З с. Покрівців до м. Жидачева – о 07.20; 13.35 та 17.10 год.

 

Відповідно до рішень, які були прийняті на засіданні Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху та пасажирських перевезень, що відбулася 12.12.2011 року, керівників автотранспортних підприємств зобов'язано забезпечити безперебійне курсування автобусів, котрі обслуговують ці маршрути, та перевозити всі категорії пасажирів, які за соціальною ознакою користуються правом пільгового проїзду на автомобільному транспорті.

Жидачівська райдержадміністрація неодноразово направляла листи в Львівську облдержадміністрацію щодо можливості створення нових чи продовження існуючих маршрутів для забезпечення якісним транспортним сполученням вказаних населених пунктів. Проте станом на 01.01.2012 р. відповіді з ОДА не отримано.

Питанням створення нових зупинок пасажирського транспорту на території району займається Служба автомобільних доріг Львівської області».


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин