Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

З січня 2012 року перераховані пенсії отримають у підвищених розмірах

Закон «Про державний бюджет України на 2012 рік» затвердив нові соціальні стандарти, у тому числі величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Отже, з 1 січня 2012 року мінімальний розмір пенсії становить 822,00 грн, з 1 квітня – 838,00, з 1 липня – 844,00, з 1 жовтня – 856,00, з 1 грудня – 884,00 грн.

Перерахунки, пов’язані з підвищення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, стосуються пенсій, призначених за Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Перераховано також доплату за понаднормовий стаж пенсіонерам за віком, у яких основний розмір пенсії перевищує мінімальний, за винятком тих осіб, які й далі подовжують працювати.

Збільшено мінімальну пенсійну виплату особам, які одержують пенсію згідно із Законом України «Про підвищення престижності шахтарської праці».

Підвищено мінімальні розміри пенсій по інвалідності та у разі втрати годувальника, встановлені відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Виходячи з розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, проведено перерахунок таких пенсій: за особливі заслуги відповідно до Закону «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»; підвищень, передбачених Законом «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; надбавки на утриманців відповідно до Закону «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»; підвищень, передбачених Законом «Про жертви нацистських переслідувань».

Перераховується і державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни з числа військовослужбовців І, ІІ, ІІІ груп; щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни та учасникам бойових дій; доплата до пенсії за втрату годувальника членам сімей шахтарів, смерть яких настала внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання.

Змінюються і розміри додаткової пенсії на шкоду, заподіяну здоров’ю, та компенсаційні виплати за втрату годувальника відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та мінімальні розміри пенсій по інвалідності внаслідок аварії на ЧАЕС.

Виходячи з розміру місячного прожиткового мінімуму на одну особу, який із 1 січня становить 1017,00 гривень, проведено перерахунок надбавки, передбаченої Законом «Про донорство крові та її компонентів».

Виплата перерахованих пенсій у підвищених розмірах буде проведена у січні 2012 року.

Марія Стадник, заступник начальника управління ПФ у Жидачівському районі.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин