ДАІ інспектував обласний начальник

Жидачівський район став першим районом, який відвідав новопризначений начальник управління ДАІ у Львівській області підполковник Андрій Карпінець.

І хоч за словами підполковника це не зовсім інспекція, а скоріше ознайомлення, причиною, чому ми стали «першими», є те, що на Жидачівщині спостерігається високий рівень травматизму та велика кількість ДТП.

 

Андрій Карпінець до цього працював заступником начальника управління ДАІ – начальником відділу ДПС, організації розшуку викраденого автомототранспорту УМВСУ у Рівненській області.

 

До речі, у нового очільника державтоінспекції чималий досвід оперативної роботи. Працював оперуповноваженим Державної служби боротьби з економічними злочинами, старшим оперуповноваженим з особливо важливих справ УБОЗу Львівської області. Тому і підходи до роботи ДАІ з приходом нового начальника будуть трохи, так би мовити, розширеними. Зокрема начальники районних відділків ДАІ щонайменше раз на місяць мають надавати інформацію, що має оперативний інтерес для усіх служб міліції. ДАІ має допомагати попереджувати і кримінальні, і економічні злочини.

У свою чергу начальник райвідділу МВСУ Іван Коростенський довів до відома Андрія Карпінця, що наш район є одним з найбільших за протяжністю – 112 км, має всього два оперативні автомобілі, а обслуговує таку велику ділянку доріг лише 7 автоінспекторів. З машинами обласний очільник ДАІ пообіцяв допомогти, а щодо кількості людей – треба виходити з того, що є, бо фінансування не дає можливості збільшувати штат. Можливо, щось зміниться після останніх подій в Одесі, де загинули даішники.

На прийом до обласного керівника прийшли і мешканці району. Серед запитань, які цікавили людей, – як зареєструвати скутер, чи можливо реєстрацію пройти в Жидачеві, чи потрібно проходити техогляд, чи потрібно міняти права на нові, чи потрібна довіреність на чужу машину. Мешканець Ходорова ... п. Мелех просив обласних керівників посприяти у встановленні дорожніх знаків, зокрема у місці, де нещодавно загинула під колесами авто дитина. Начальник управління ДАІ взяв це на замітку. А щодо дорожніх знаків взагалі, то державтоінспекція регулярно робить приписи за відсутність дорожніх знаків, проте, як і багато в чому іншому, дальше приписів справа не йде – немає коштів...

Особлива увага з боку ДАІ має бути направлена на співпрацю з освітянами. Присутній на зустрічі заступник начальника райво Михайло Чмелик розповів, що у школах проходять уроки правил дорожнього руху. За словами начальника управління ДАІ, цього мало, потрібно щоб інспектори ДАІ побували у кожному навчальному закладі.

Не менш важливим є інформування людей про зміни у законодавстві та права і обов’язки автовласників. Тому керівник ДАІ району мав би ефективніше співпрацювати зі ЗМІ. В свою чергу обласний очільник просив журналістів безпосередньо зв’язуватися з ним, якщо будуть якісь факти, що стосуються зловживань чи невиконання обов’язків працівників ДАІ на місцях.

Надрукувати