Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Підсумки півріччя

Чергове засідання колегії Жидачівської райдержадміністрації відбулося 26 липня під головуванням голови РДА С. Коваля. Очільник району озвучив членам колегії та запрошеним керівникам органів місцевого самоврядування, служб і управлінь адміністрації перелік питань порядку денного.

Так, першим було розглянуто питання про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами Бережницької та Зарічанської сільських рад. Доповідачі – сільський голова с. Бережниці Г. Кухта та сільський голова с. Заріччя М. Хомин докладно охарактеризували сільські ради, їх роботу та розповіли про проблеми на території рад. Спільною проблемою для двох сільських рад виявилась відсутність опалення, необхідність ремонту приміщень Народних домів деяких сіл. Проблема опалення гостро стоїть в приміщеннях ФАПів сіл Бережниці та Заболотівців. Відповідними рішеннями колегія постановила головам сільських рад вивчити та вирішити питання опалення, ремонту приміщень, а також вжити заходів щодо укладення договорів оренди землі на більш тривалі терміни та завершити роботу з видачі державних актів на землю.

Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за I півріччя 2011 року доповіла керівник управління економіки С. Самсонова. Вона повідомила присутніх про початок відновлення економіки після різкого падіння фінансово-економічних показників через вплив фінансово-економічної кризи з кінця 2008 до 2010 року. Світлана Омелянівна озвучила деякі цифри. Так, зросли обсяги реалізованої продукції у відпускних цінах підприємств на 213,4 %. Планові річні завдання промисловості району виконано на 77,7 %. Запущено у роботу підприємство із виробництва асфальту та розпочато санацію ДП «Гніздичівський спиртозавод». За січень-березень 2011 р. освоєно 23,384 тис грн капітальних інвестицій. Частка району у загальнообласному показнику становить 0,3%. За січень-травень виконано будівельних робіт на 2,003 тис грн. Поточний ремонт доріг проведено з бюджетів міських, селищних і сільських рад в сумі 74,1 тис грн. Введено в експлуатацію за I квартал цього року 5 нових будівель індивідуальними забудовниками загальною площею 697 кв. м. Загальний обсяг надходжень прямих іноземних інвестицій в економіку району на 1 квітня цього року склав 41,740,8 тис дол. США. За I квартал цього року експорт товарів склав 6,0 млн дол. США, імпорт - 6,9 млн дол. США.

До зведено бюджету України з району надійшло 44,980,5 тис грн. податків та зборів, у тому числі до Державного бюджету 20,497,7 тис грн. У районі створено 386 нових робочих місць. Заборгованість по зарплаті становить 169 тис грн, з них 74% на ВАТ «Ходорівполіграфмаш» та 26% у КП «Журавно-житлосервіс».

Керівник управління агропромислового розвитку Г. Кіячик доповіла про збільшення посівних площ та хід жнив у районі. Питома вага посівних площ району у структурі області склала 5,3%. Галина Федорівна наголосила й на збільшенні кількості поголів’я худоби, за яким район займає перше місце в області, зростанні приросту молока та м’яса.

Голова РДА відзначив, що за підсумками роботи програмні завдання з основних макроекономічних показників соціально-економічного та культурного розвитку району виконуються. Але наголосив на проблемних питаннях, над якими потрібно працювати, серед них: незадовільний рівень залучених інвестицій у розвиток району, незадовільний ріст середньої заробітної плати, на недостатньому рівні перебуває процес створення нових робочих місць.

Ще одне важливе питання, яке було на порядку денному колегії, –підсумки виконання місцевих бюджетів району за I півріччя. Начальник фінансового управління С. Ковальська доповіла про перевиконання бюджету району за відповідний період. Виконання дохідної частини зведеного бюджету району за перше півріччя 2011 року по загальному фонду становить 111,3 відсотка до уточненого плану за звітний період (при плані 88,279,3 тис грн фактично надійшло 98,241,3 тис грн). Річні планові показники по доходах виконано на 50%. У розрізі місцевих бюджетів району планові показники по доходах виконали 20 місцевих рад. 10 рад виконали план більше 85% та по 4 радах невиконання становить більше 15%. Виконання видаткової частини загального фонду зведеного бюджету району відносно передбаченого плану обсягу звітного періоду забезпечено на 94,8 %, по спеціальному фонду - на 12,5% до річного плану.

На завершення було розглянуто питання про роботу з контрольованими документами у відділах та управліннях райдержадміністрації. Голова РДА наголосив на потребі проведення навчання працівників по роботі з такими документами та підвищенні вимогливості й рівня персональної відповідальності за якість і своєчасне виконання поставлених у розпорядчих документах завдань відповідно до своїх повноважень.

З розглянутих питань прийнято відповідні розпорядження.

Марія ТАТЧИН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин