Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Призначено нового прокурора

Наказом Генерального прокурора України від 1 липня 2011 року призначено нового прокурора Жидачівського району. Ним став Бойко Олександр Валерійович 1973 р. н.

Олександр Бойко львів’янин, закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка, за освітою - юрист, спеціальність - правознавство. У послужному списку стажування на посаді помічника, старшого помічника прокурора Шевченківського району м. Львова. З 1996 року – старший помічник прокурора Шевченківського району Львова, з 1997 і до 2001 – прокурор, старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів спеціальними підрозділами по боротьбі з організованою злочинністю слідчого управління прокуратури Львівської області.

Наступні сім років Олександр Валерійович працював на посаді заступника начальника відділу нагляду за розслідуваннями кримінальних справ слідчими органів прокуратури слідчого управління прокуратури Львівської області. З 2007 і до 2009 року – заступник прокурора Жовківського району, з 2009 року -на посаді Самбірського міжрайонного прокурора. З 2010 та до дня призначення працював старшим слідчим слідчого відділу слідчого управління прокуратури області та начальником відділу з питань розгляду листів і прийому громадян прокуратури Львівської області.

Представити нового прокурора до Жидачівського району завітали прокурор Львівської області Віталій Ковбасюк, заступник прокурора області Ігор Білецький та прес-секретар Мар’яна Гайовська. Офіційне представлення Олександра Бойка відбулося 5 липня. Новопризначеного прокурора привітали голова РДА Сергій Коваль, начальник Жидачівського РВ ГУМВС Іван Коростенський.

Наказом прокурора Львівської області від 1липня 2011 р. Властимиру Шкрибало призначено на посаду начальника відділу з питань розгляду листів та прийому громадян прокуратури Львівської області.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин