Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

В області «несправедливо» розподілили кошти на ремонт доріг

Депутати міської ради Жидачева звернулися до Львівської обласної ради щодо несправедливого розподілу коштів на ремонт доріг, вулиць, що перебувають у комунальній власності, за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

Таке звернення депутати прийняли 12 червня на черговій шостій сесії міської ради. Як стало відомо, в розпорядженні голови Львівської ОДА від 05.04.2011 р. №301 «Про затвердження переліку об’єктів доріг комунальної власності в населених пунктах області, ремонти яких у 2011 році проводяться за кошти субвенції з державного бюджету» не включено жодної вулиці чи дороги на території м. Жидачева. Депутати просять внести зміни у цей перелік, виділивши належну суму коштів (орієнтовно 500 тис грн) для Жидачева.

 

На сесії прийнято також звернення до міністра Міністерства екології та природних ресурсів України щодо виділення з державного фонду охорони навколишнього природного середовища коштів на завершення будівництва каналізаційного колектора житлового масиву «Гора». В зверненні йде мова про важливість влаштування побутової каналізації вказаного масиву, адже наслідками відсутності каналізації є стихійне забруднення неочищеними стоками річки Стрий, яка омиває мікрорайон, забруднення водоносних горизонтів грунту. Крім цього, на згаданій території розміщений природно-заповідний об’єкт ландшафтний заказник «Базиївка» на площі 20 га в межах екологічної мережі м. Жидачева. Будівництво ведеться з 2008 року. За рахунок коштів міського бюджету та інших джерел виконано робіт на 1367,2 тис грн. При умові виділення з державного фонду охорони навколишнього природного середовища 2314,04 тис грн об’єкт буде введено в експлуатацію протягом 3 – 4 місяців.

Також депутати міської ради заслухали інформацію начальника Жидачівського РВ УМВСУ у Львівській області І. Коростенського щодо дотримання законності та охорони громадського порядку на території міста Жидачева. За 2011 рік скоєно 36 злочинів, на сьогодні 15 з них розкрито. Як правило, це дрібні крадіжки і крадіжки металевих виробів (люків, контейнерів тощо). Порушувалися питання про співпрацю населення та органів внутрішніх справ, про профілактичну роботу, спрямовану на попередження злочинів, вживання наркотиків, алкогольних напоїв, тютюнопаління серед учнів і молоді міста.

На сесії міські обранці затвердили Концепцію передачі у власність шляхом викупу або на конкурентних засадах та передачі в користування (оренда) на конкурентних засадах земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Жидачева, для здійснення підприємницької діяльності на період 2011-2015 рр.. Відповідним рішення внесено зміни і доповнення до плану діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік.

Депутати також розглянули заяви фізичних і юридичних осіб.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин