Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Звернення Асоціації місцевих рад «Ради Жидачівщини»

Шановна громадо!

У християнському світі триває Великий піст. А це значить, що кожний християнин за час посту старається прийняти святу тайну сповіді, очиститися від гріхів і тим самим поєднатися з Господом Богом в його Божій ласці освячуючій. Як тіло є храмом для душі, так і наша оселя повинна бути храмом нашого тіла. Наша оселя - це не тільки наш будинок і наше обійстя, де ми мешкаємо. Наша оселя - це і наше рідне село, де ми проживаємо, де жили наші прадіди, батьки, які дбали про розквіт свого села й залишили нам його у спадок. Тож давайте і ми разом, спільно подбаємо про його розквіт, розвиток, чистоту і порядок, щоб і ми залишили наші оселі чистими, гарними, охайними і квітучими.

Ми всі добре бачимо, що разом натворили своєю «господарністю». Очищаючи свої будинки, обійстя, присадибні ділянки, геть занедбали, занехаяли нашу другу оселю - село. Веземо з дому сміття і висипаємо його по-злодійськи , щоб ніхто не бачив, всюди - під лісом, у ліс, в рів, на поле, в ріку, на пасовище, та й де тільки не викидаємо. Попри те, що в кожному селі відведене місце для тимчасового зберігання твердих відходів, туди чомусь не веземо, а якщо веземо, то висипаємо так, щоб інший не зміг заїхати і висипати.

У результаті бачимо, що сміття вітер розвіяв по всіх полях і селах. Ми чомусь не замислюємось над тим, що такі неприйнятні дії можуть повернутися до нас самих бідою, горем, хворобою. У будь-де висипаному нами непотребі риються наші ж собаки і ці нечистоти, одразу приносять нам назад як хворобу. Ми не задумуємось над тим, що це наша з вами байдужість призводить до виникнення тяжких хвороб.

Звертаємось до обраних громадою депутатів, а також до членів виконавчих комітету, адміністративних комісій, до всіх громад. Організуйте громадські толоки! Зберіться разом, візьміть свої підводи, трактори і кожної суботи впорядковуйте та окультурюйте територій своїх населених пунктів. Посадіть дерева!

Повірте, що це очищення буде сприйняте Господом Богом як добра справа, зроблена для ближнього свого і самого себе. Щоб ми разом в чистоті душі й оселі зустріли світле свято Воскресіння Господнього!


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин