Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

До п’яти сіл нашого району підведено газ

Весняної днини мешканці Мельнич, Лютинки, Соколівки, П’ятничан та Сенева зібралися біля газорозподільних пунктів, щоб запалити отой довгоочікуваний голубий вогник. Однак лише у Мельничах та Лютинці найближчим часом він з’явиться в оселях.

5 березня на подію введення в експлуатацію газопроводу у села Мельничах та Лютинці, крім сільського голови П. Михайловича, голови газового комітету Мельницької сільської ради В. Демківа, касирів газового комітету Мельнич й Лютинки Г. Камінської та І. Гладиш, прибули голова РДА С. Коваль, його перший заступник Р. Гриців, головний інженер Жидачівського УЕГГ ВАТ «Львівгаз» Р. Лис. Біля газової станції о. Андрій Вагиль відправив молебень і провів освячення. За словами пароха, будь-яку працю потрібно починати з молитви. І хай цей вогонь буде тільки добрим вжитком, осяяний миром і Господніми ласками.

Із привітаннями до громади звернувся й С. Коваль. Він наголосив, що спільними зусиллями, в єдності праця увінчається успіхом. Побажав тепла від голубого вогника і Р. Лис, пообіцявши, що найближчими днями газ буде підведено і до житлових будинків.

У Мельничах на сьогодні газопостачання – це не єдине питання. Свого оновлення, як зазначив війт, чекають і Народний дім, і сільська рада, і ФАП. Необхідно спорудити й дамбу…

Жителі села не приховують радості, що, нарешті, дочекалися блакитного вогника, але водночас і занепокоєні постійним підвищенням тарифів. «Від дров ми все ж таки не відмовимося», - зізнається п. Марія.

У Соколівці парох о. Дмитро Кондор провів освячення і висловив надію, що цього року до усіх домівок буде підведено газ. До громади звернулися і Р. Гриців, Р. Лис, заступник голови РДА Володимир Пришляк, сільський голова Софія Ткач, голова газового комітету Соколівки В. Криворучка.

Підвідні роботи у трьох селах Соколівської сільської ради (Соколівка, П’ятничани, Сенів) розпочалися ще у 2009 році. На сьогодні у Соколівці не завершено й проведення розподільчих газопроводів. За словами В. Криворучка, потрібно ще 1,5 км труб. А загалом, щоб надійшло паливо до усіх домівок (а їх у селі - 52), знадобиться щонайменше 100 тисяч гривень. Такі кошти не під силу громаді, єдина надія – спонсорська допомога. В П’ятничанах та Сеневі прокладено лише підвідний газопровід високого тиску та встановлено ГРП. Ці роботи проведено за кошти Жидачівського УЕГГ ВАТ «Львівгаз» спільно з сільською радою. На жаль, мешканцям цих сіл доведеться запастись терпінням та грішми.

Ірина Шах.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин