Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Сесія Жидачівської міської ради обіцяла бути напруженою

Основні фінансові показники, з якими Жидачів увійшов у новий бюджетний рік, господарсько-соціальні проблеми райцентру розглядались депутатами під час чергової ІV сесії Жидачівської міської ради, що відбулась 28 лютого.

Перед затвердженням порядку денного сесії, депутат від ВО «Свобода» П. Михайлишин запропонував депутатам винести питання про недовіру міському голові. Мотивував свою пропозицію П. Михайлишин, посилаючись на інцидент, що мав місце 14 лютого. Цього дня за підозрою в корупції було затримано заступника міського голови. Пропозиція була поставлена на голосування, але не набрала потрібної кількості голосів. Міський голова зазначив, що питання про роботу виконкому та звіт голови міста є на порядку денному і при розгляді цього питання він детально зупиниться на ситуації, пов’язаній із підозрою в корупції, та розкаже про відомі йому деталі цієї справи.

В продовження теми депутат О. Тимофтевич запропонував розглянути питання про створення комісії, яка б дослідила можливі факти корупції в міському морзі. У свою чергу депутат І. Процан запропонував депутатам звернутися із цією проблемою до правоохоронних органів.

Депутати розглянули й затвердили звіт про результати виконання міського бюджету за 2010 рік, затвердили ставки орендної плати за землю, встановили розмір орендної плати за користування майном, що належить до комунальної власності територіальної громади. Депутати міськради погодили надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у Жидачеві по вул. Шашкевича, 6а під розміщення громадської вбиральні. Замовником будівництва виступить МКП «Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства». До туалету має бути підведене водопостачання та водовідведення, освітлення, а в зимовий період забезпечене теплопостачання.

Розглядалась й можливість облаштування міського смітника. За рішенням виконкому сміттєзвалище має розміщуватись та діяти суміжно з існуючим, що належить ВАТ «ЖЦПК», на місці виробленого кар’єру глини.

Також депутати прийняли рішення про спеціальне використання на території Жидачева корисних копалин місцевого значення, таких як гравій, пісок, галька та торф виключно для господарських і побутових потреб міста.

Погодили передачу на баланс філії Жидачівське УЕГГ публічного акціонерного товариства «Львівгаз» газопроводу середнього тиску у м. Жидачеві по вул. Заводській.

Затвердили програми розвитку фізичної культури і спорту, приватизації комунального майна територіальної громади на 2011-2015 роки.

Затвердили перелік об’єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації, а також правила благоустрою території міста. Дали згоду на передачу проїзної частини вулиць міста у державну власність. Затвердили положення про Жидачівський міський дорожній фонд, а також положення про відділ фінансів та бюджету Жидачівської міської ради. Внесли зміни у склад комісії з надання матеріальної допомоги та підтримали звернення до начальника Львівської державної залізниці щодо проведення ремонту та забезпечення сучасним обладнання залізничного вокзалу у м. Жидачеві.

Також депутати заслухали та прийняли до уваги звіт міського голови про діяльність виконавчого комітету.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин