Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Львівська облрада виділила 49 млн грн бюджетним організаціям на компенсації за газ

Львівська обласна рада на засіданні у вівторок, 9 листопада, внесла зміни до обласного бюджету 2021 року та передбачила додаткові 49 млн грн на енергоносії для комунальних установ – лікарень, дитсадків та освітніх закладів.

Відповідно до рішення облради, ці 49 млн грн скерують бюджетним установам на компенсацію за непередбачене зростання вартості газу до 16,5 грн/м3. За даними ЛОДА, на Львівщині є 825 контрагентів, які здійснюють закупівлю природного газу для бюджетних установ. Станом на 8 листопада 705 контрагентів передані до постачальника «останньої надії». Уклали угоди про закупівлю газу 77 контрагентів, а саме 69 дитячих садочків (23%), 244 заклади освіти (47%), 46 закладів охорони здоров’я (12%).

Водночас обласні депутати визнали неефективною та неоперативною роботу органів центральної виконавчої влади, НАК Нафтогаз щодо виконання домовленостей, передбачених меморандумом щодо врегулювання проблемних питань опалювального сезону 2021/2022. Також обласна рада звернулися до президента і уряду про виділення компенсацій обласним бюджетам за незаплановані витрати на оплату газу для комунальних закладів.

Загалом перевиконання бюджету 2021 року склало 134 млн грн, які розподілили на засіданні 9 листопада. Найбільше коштів скерували на охорону здоров’я. Раніше виділення додаткової компенсації бюджетним установам на закупівлю газу стало приводом конфлікту між Львівською ОДА та обласною радою. Засідання Львівської облради 26 жовтня, коли планувався розгляд цього питання, скасували через відсутність депутатів. Після цього перший заступник голови ЛОДА Андрій Годик звинуватив найбільшу фракцію «Європейська солідарність» у зриві опалювального сезону.

У жовтні на Львівщині оголосили надзвичайну ситуацію через відсутність газу для опалення бюджетних установ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин