Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

З 23 вересня школи припиняють навчання?

«Близько 14% закладів освіти області готові продовжувати працювати. Всі інші з четверга будуть змушені тимчасово припинити роботу. Така позиція державної комісії ТЕБ і НС – онлайн-навчання не буде.

Причиною став низький рівень вакцинування працівників закладів освіти, подекуди свідоме саботування зі сторони освітян вакцинальної кампанії. Відповідальність за функціонування закладу освіти залежить від керівників цих закладів, відповідних відділів освіти та голів громад. Це вимушений крок зі сторони держави, водночас здоров’я дітей на першому місці», - зазначив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик.

Разом з тим, як повідомив заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний, у містах Моршин і Трускавець в усіх школах вакциновані більше 80% працівників. За інформацією Олега Когута, регіонального координатора з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині, в області є всі можливості у максимально короткі терміни провакцинувати необхідну кількість педагогів, адже робота виїзних мобільних бригад налагоджена і вакцини в області є у достатній кількості.

Нагадаємо, повний курс вакцинації пройшли 37% освітян Львівщини. 44% отримали першу дозу вакцини.

Якщо говорити про наші громади, то у Ходорівській ОТГ на сьогодні тільки у шести освітніх закладах і двох садочках показники вакцинованого персоналу складають більше 80%. У Жидачівській громаді тільки у 4 школах вакциновано більше 80% працівників. У всіх ОТГ ще вичікують із прийняттям рішення.

Адже закриття шкіл «вдарить» по педагогах: вони суттєво втратять у зарплаті. За попередню добу в області провели 2240 досліджень на коронавірус, із них – 449 позитивних. У розрізі районів: Дрогобицький -15 Золочівський - 20 Львівський - 275 (м. Львів – 189) Стрийський - 32 Яворівський - 13 Червоноградський - 38 Самбірський- 56.

За попередню добу з діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 143 особи. З них вакциновані однією дозою10, двома дозами – 8.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин