Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Водіям, які здійснюють поїздки з Ходорова до Стрия доведеться ще терпіти незручності лише до 24 серпня

До 24 серпня ще діятимуть обмеження та здійснюватиметься перекриття руху транспорту на окремих ділянках автодороги М-30 Стрий-Ізварине.

Сьогодні цілодобово проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-30 Стрий-Ізварине, тобто на "Дорозі Єдності", яка з’єднає схід і захід України.

На Львівщині ремонтом охоплено одразу дві ділянки. Дорожники працюють від межі Івано-Франківської області в напрямку Ходорова та від Жидачева в бік Стрия. На об’єкті одразу працює кілька дорожніх бригад, залучено понад 170 одиниць дорожньої техніки. Крім цього, проводяться ремонтно-будівельні роботи на двох мостових переходах у Жидачеві та Залісках.

Міжнародну трасу М-30 Стрий - Ізварине капітально відремонтують на всій протяжності в межах Львівської області. Йдеться про 42 км. Також проєкт передбачає ремонт 5 мостових переходів.

19 липня керівництво Жидачівської ОТГ мало зустріч з представниками компанії «Автомагістраль-Південь», яка здійснює ремонтні роботи від Жидачева в сторону Стрия. Представники компанії повідомили про те, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт до 24 серпня цього року діятимуть обмеження та здійснюватиметься перекриття руху транспорту на окремих ділянках автодороги М-30 Стрий – Ізварине. Тож всім, хто планує поїздки, слід враховувати це. Також водіям транспортних засобів необхідно зважати на ці обставини та подбати про безпеку руху на ділянках, де проводяться ремонтні роботи.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин