Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Піврічний бюджет громади перевиконано

За підсумками І-го півріччя 2021 року виконання бюджету Жидачівської громади за власними надходженнями забезпечено на рівні 107,1 відсотка. Перевиконання складає 3 млн грн.

2 липня міський голова Володимир Левко на нараді із заступниками та керівниками структурних підрозділів зауважив, що це дозволить здійснювати важливі кроки з вирішення актуальних завдань соціально-економічного розвитку громади.

На сесійному засіданні, проведення якого заплановано вже 13 липня, передбачається розгляд питань щодо внесення змін до показників місцевого бюджету на 2021 рік. Аналізуючи попередні розрахунки виконання бюджету громади за підсумками І-го півріччя 2021 року, Володимир Левко наголосив на важливості в подальшому приділяти належну увагу питанням економного та ефективного використання бюджетних коштів. Керівникам структурних підрозділів міської ради, зокрема, дано доручення вже до 6 липня подати до фінансового відділу обґрунтовані пропозиції про мінімально необхідну потребу коштів на ІІ півріччя. Також до 8 липня необхідно подати інформацію про виконання кошторисів за перше півріччя 2021 року, в якій слід проаналізувати та дати аргументоване пояснення проблемних питань. Увагу акцентовано на важливості поліпшення структурними підрозділами роботи з метою більш економного використання енергоносіїв, адже у цьому напрямку є певні проблемні питання в установах освіти та в окремих закладах культури, саме про це свідчить аналіз ситуації з використанням енергоносіїв за підсумками 5 місяців 2021 року.

Проаналізовано ситуацію із фінансовим забезпеченням КНП «Жидачівська міська лікарня», адже Нацслужбою здоров’я України укладено договори по вересень 2021 року, тож достеменно не зрозуміло, як вирішуватимуться питання фінансування медичної сфери в ІV кварталі поточного року. Але проблемні питання медичної галузі необхідно вирішувати, тож дано доручення до 8 липня подати розрахунки потреб фінансування КНП «Жидачівська міська лікарня» на ІV квартал 2021 року. Жидачівський міський голова Володимир Левко також наголосив на важливості поліпшення інформування мешканців громади про діяльність структурних підрозділів

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин