Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Голова ОДА Максим Козицький пообіцяв допомогти збудувати в Жидачеві спортивний зал для важкоатлетів

Очільник області зустрівся з рекордсменом нашим земляком Богданом Гозою, його тренерами і керівництвом федерації важкої атлетики й запевнив, що спільно з Жидачівською міською радою, спонсорами обласна адміністрація допоможе в Жидачеві збудувати спортивний зал для важкоатлетів.

– Жидачівська важкоатлетична школа – одна з найсильніших в Україні. Із 10 спортсменів, які виступають за Львівщину, – 8 з Жидачева. А в Жидачеві до цього часу, на жаль, немає спортзалу, де можна було б займатися. Якщо Жидачівська міська рада виділить земельну ділянку і зробить проєктно-кошторисну документацію – ми в наступному році обласним бюджетом докладемося до того, щоб збудувати нормальний спортзал, – пообіцяв Максим Козицький.

У свою чергу він вручив від обласної влади і Богдану Гозі, і його тренерам грошові сертифікати. Сподіваємося, що слова голови ОДА вже найближчим часом втіляться у реальні справи для розвитку спорту на теренах Жидачівщини, де виростають справжні богатирі, такі як брати Гози і їх тренери брати Гентоші.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"