Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Поліцейський офіцер громади

У громадах працюватимуть офіцери поліції: у їх службовому розпорядженні спеціально підготовленні приміщення, новенькі автомобілі. Також вони житимуть на території громад у яких працюють.

Як повідомили в обласному управлінні поліції, 26 квітня у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» розпочали роботу поліцейські станції у селищі Гніздичеві, та м. Ходорові. 22 квітня поліцейська станція запрацювала й у Новострілищанському старостаті Бібрської громади. Цього дня відбулося офіційне представлення офіцера старостинського округу Романа Тимечка. Він обслуговує населені пункти - Нові Стрілища, Лінія, Старі Стрілища, Баківці, Закривець, Квітневе, Репехів, Трибоківці, Кнісело, Бертишів, Орішківці, Соколівка, Кологори, Сенів, Ходорківці, П'ятничани. Адреса поліцейської станції: смт. Нові Стрілища, вул. Шевченка, буд. 12.

26 квітня участь у представленні поліцейських в Гніздичеві та Ходорові взяли начальник Управління превентивної діяльності поліції Львівщини капітан поліції Василь Семенюк та начальник Стрийського районного управління поліції майор поліції Андрій Коцур, голова Гніздичівської територіальної громади Ігор Матківський, секретар Ходорівської територіальної громади Марія Гавінська, а також мешканці громад.

У Гніздичеві станція працюватиме на вулиці Грушевського, 5, обов’язки поліцейського офіцера громади виконуватиме лейтенант поліції Любомир Марків.

У Ходорові поліцейська станція розташована на вулиці Львівській, 39, поліцейськими офіцерами громади стали майор поліції Ярослав Зварич та старший лейтенант поліції Володимир Кулецький.

До обов’язків офіцерів поліції входитимуть повноваження дільничного та патрульного поліцейського, підтримання публічного порядку, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, оперативне реагування на звернення мешканців. Поліцейські забезпечені службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку, оргтехнікою та всім необхідним для несення служби Проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області та територіальними громадами Львівщини. Головним завданням офіцера громади, який проживає та працює у громаді, є створення безпечного середовища для кожного її мешканця.

Володимир Кулецький відповідає за порядок та безпеку у селах: Отиневичі, Городищенське, Дуліби, Грусятичі, Ліщин, Чорний Острів, Бориничі, Голдовичі, Дроховичі, Лучани, Дев’ятники, Калинівка, Ятвяги, Юшківці, Вибранівка, Чижичі, Борусів, Бринці-Загірні, Бринці-Церковні, Березина, Жирова, Бородчиці, Городище, Заліски, Піддністряни, Кам’яне, Рудківці.

Ярослав Зварич стежитиме за дотриманням правопорядку в м. Ходорів, селах: Загірочко, Добрівляни, Вербиця, Вовчатичі, Садки, Сугрів, Молодинче, Новосільці, Підліски, Черемхів, Бортники, Букавина, Молотів, Демидів, Голешів, Лапшин.

Після святкування сталася курйозна ситуація у соцмережі Фейсбук з’явилися фото та коментарі про те, що, «повертаючись на базу дислокації, поліціянти Ходорівської ОТГ потрапили у ДТП, і хоч самі вони не постраждали, авто треба ремонтувати»…

Щоб прояснити ситуацію, ми зв’язалися по телефону з офіцером громади майором поліції Ярославом Зваричем. Як повідомив поліцейський, вони до цієї пригоди не мають жодного стосунку, офіцери поліції на двох авто приступила до виконання своїх обов’язків, а щоб спростувати різні чутки, два поліцейські авто стояли у середу біля Ходорівської міської ради.

Як вдалося з’ясувати, того дня на території Ходорівської ОТГ справді була ДТП із поліцейським авто, який на одному з поворотів траси на Бібрку «злетів» в кювет. Фото цього випадку нам надали місцеві мешканці. Як видно на фото, пригода сталася вдень близько 16 години. Хто ці поліціянти і кому належить авто, а також що стало причиною ДТП – поки жодної інформації з цього приводу на офіційному сайті поліції немає.

А ходорівчани можуть бути спокійні: їхні поліцейські приступили до виконання обов’язків на двох автомобілях…

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин