Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ходорівській ОТГ виповнилося 5 років

5 років тому, 21 квітня 2016 року, відбулася І урочиста сесія Ходорівської міської ради за результатами місцевих виборів 2016 року. Саме з цього дня починається історія Ходорівської об’єднаної територіальної громади, до якої увійшло 41 село у складі 11 сільських рад, що згодом стали старостинськими округами, і місто Ходорів - центр громади.

За кількістю населення і площею на момент об’єднання Ходорівська громада була найбільшою громадою Львівської області і однією з найбільших громад в Україні.

Повноцінно функціонувати Ходорівська громада почала з 2017 бюджетного року. Другу каденцію очолює громаду Олег Коцовський.

Звертаючись до мешканців громади і вітаючи їх із першою малою ювілейною датою, міський голова зауважив:

- Впродовж цих років ми досягли помітних змін на краще у сфері медицини, культури, освіти, старалися вкладати кошти в розвиток кожного населеного пункту, працювати на розвиток громади і покращення життя її жителів.

До нас приїздили колеги з різних областей України, з якими ми ділилися успішним досвідом. Чому нам це вдалося? Тому що керівництво та депутати, виконавчий комітет, старости змогли правильно розставити пріоритети та приймати важливі управлінські рішення.

Сьогодні дякую усім жителям громади, які висловили мені свою довіру і підтримку 5 років тому, сподіваюся, що я виправдав ваші надії як керівник громади, оскільки ви знову численно підтримали мене як кандидата і знову довірили мені очолювати громаду наступні 5 років.

Дякую всім, хто підставив своє плече, коли було складно. Дякую всім мешканцям громади за те, що повірили у процес об’єднання. Дякую депутатам нашої громади, які підтримали курс на децентралізацію та стали активними учасниками реформи. Завдяки злагодженій командній роботі, взаємодопомозі та підтримці однодумців ми продовжуємо рухатися вперед до змін.

У нас ще дуже багато важливих цілей та завдань, які ми неодмінно вирішимо! Адже успіхи громади – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Фото з офіційного сайту громади.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин