Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Бути почутим у великому Стрийському районі

Стрийська районна рада пробує будувати свою роботу прозоро, а тому запрошує до конструктивної роботи місцеві друковані ЗМІ.

Попри розвиток електронних засобів масової інформації, як показує сьогодення, небагатотиражні роздержавлені місцеві газети залишаються чи не єдиними джерелами якісної інформації, яка користуються довірою у пересічних мешканців, особливо сільської місцевості.

У зв’язку з процесом децентралізації увірвався зв’язок між людьми і органами влади районного рівня. Це не є на користь ні одним, ні іншим: люди не знають що робить влада, а звідси і адекватне ставлення. Щоб бути ближчими, треба мати посередників, якими можуть виступити незалежні місцеві ЗМІ.

26 квітня, голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко та його заступник Михайло Галущак мали зустріч із редакторами місцевих газет, на якій йшлося про майбутню співпрацю. На зустріч були запрошені редактори і керівники ЗМІ Ірина Леськів (Газета "Громада", Миколаїв), Андрій Данилець («Часопис Новий час», Жидачів), Наталія Карпенкова («Фортуна», Стрий), Ірина Русин («Бойківська думка», Сколе).

Редактори розповіли про нелегке існування сьогоднішніх газет, проблеми які існують з комунікацією між людьми і органами місцевого самоврядування, висловили пропозиції щодо подальшої взаємовигідної співпраці.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин