Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Виплати ФОПам по 8 тис: хто і як зможе отримати

У Мінсоцполітики підготували проєкт постанови Кабміну щодо порядку виплати ФОПам та найманим працівникам у «червоних» зонах «карантинних» 8 тисяч гривень.

Відповідно до документа, кошти у розмірі 2,9 млрд грн, отримані до спецфонду держбюджету, у 2021 році спрямовуються Мінсоцполітики для виплат держдопомоги. Згідно з порядком, Пенсійний фонд надсилає Мінсоцполітики заявки на перерахування коштів для виплати допомоги застрахованим особам по мірі надходження списків від Мінцифри, але не рідше одного разу на тиждень.

Кошти можуть отримати у регіоні, де діють додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи («червона» зона). Заявки слід подавати протягом 30 днів із дня запровадження на території додаткових заходів. При цьому по 8 тисяч гривень держдопомоги отримають лише ті ФОПи та наймані працівники підприємств, основний вид економічної діяльності яких входить до Переліку основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи. Цей перелік затверджується Кабінетом міністрів.

Виплати, як і минулого разу, здійснюватимуться автоматично після подання заявки на порталі або в застосунку Дія.

Зареєструватись на отримання допомоги від держави у розмірі 8 тисяч гривень можна буде вже наступного тижня. У заяві вказуються прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта, адреса реєстрації місця проживання заявника, номер банківського рахунка заявника для виплати допомоги - за стандартом IBAN.

У порядку також визначені категорії, які не підпадають під дію програми. Зокрем це ті, чий основний вид діяльності не входить до переліку Кабміну. Також мають бути сплачені всі податки за останній квартал. А для найманих працівників встановлено, що середня зарплата не має перевищувати 30 тис грн на місяць.

6 квітня президент Володимир Зеленський підписав закон про держпідтримку малому бізнесу та людям у «червоних» зонах. Відповідно до закону, фізичні особи – підприємці та наймані працівники, які були змушені припинити свою діяльність через карантинні обмеження у «червоних» зонах, отримають з державного бюджету одноразову матеріальну виплату у розмірі 8 тисяч гривень.

Окрім гарантованої державою допомоги, ФОПи та наймані працівники зможуть додатково одержати виплати з місцевих бюджетів, якщо орган місцевого самоврядування ухвалить відповідне рішення.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин