Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

COVID-19. Хвороба не відступає

Станом на 31 березня у Жидачівській міській лікарні в ковідному відділенні знаходилось 82 хворих. Хворі продовжують поступати. Тільки за останню добу – 14 нових пацієнтів. Серед хворих 14 перебувають у реанімаційному відділенні. Одна людина на ШВЛ, 46 потребують кисневого лікування.

30 березня у Жидачівській міській раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто питання про стан та вжиття додаткових заходів із попередження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та недопущення виникнення її спалахів. На засіданні були присутні члени комісії, а також представники підприємницьких структур Жидачева.

Лікар-епідеміолог Миколаївського ММВ ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України» Майя Лико і директор КНП «Жидачівська міська лікарня» Людмила Яремцьо інформували про збільшення кількості хворих на коронавірус на Жидачівщині.

Станом на 31 березня в Жидачівській міській лікарні у ковідному відділенні знаходиться 82 хворих. Хворі продовжують поступати. Тільки за останню добу 14 нових пацієнтів. Серед хворих 14 перебувають у реанімаційному відділенні. Одна людина на ШВЛ, 46 потребують кисневого лікування.

До речі, за кошти, які виділені Стрийською районною і Жидачівською міською радою на придбання кріогенної установки, розпочали розробку проєктно-кошторисної документації. Встановлення цієї установки дасть можливість централізованого безперебійного постачання киснем ковідного відділення, а згодом – інших відділень лікарні.

Вакцинація

Продовжується вакцинація медперсоналу та людей старших 80 років. Запис на щеплення відбувається у сімейного лікаря. Сьогодні Жидачівська міська лікарня має 300 доз вакцини. Щодня вакцинується 30 осіб.

Підприємці просять дозволу на торгівлю

Представник «Держспоживслужби» Тарас Сус розповів про порушення карантинних норм, які зафіксувала спеціально створена моніторингова група. Старости Жидачівської МТГ доповіли про дотримання протиепідемічних заходів на території населених пунктів громади. Підприємці ж звернулися до комісії з проханням дозволити провадити торговельну діяльність у межах карантинних норм.

За результатами наради прийнято рішення дозволити приймати відвідувачів суб’єктам господарювання з 31.03 по 06.04.2021року, які провадять діяльність у сфері торговельного (промисловими і господарськими товарами) і побутового обслуговування (фізичним особам-підприємцям, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування і є платниками єдиного податку).

Вказаним суб’єктам торговельної діяльності забезпечити торгівлю на умовах попереднього замовлення на винос або з доступом відвідувачів з розрахунку 1 покупець на 20 м кв. торговельної площі. Заборонити обслуговування відвідувачів без засобів індивідуального захисту. Суб’єктам господарювання в обов’язковому порядку проводити дезінфекцію (кожні 3 години) торговельних місць.

При виявленні порушень карантинних заходів суб’єктами господарювання буде вирішено питання про припинення торговельної діяльності на час дії карантину.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин