Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Стрийській РДА представлено першого заступника

10 березня відбулася щотижнева нарада керівництва Стрийської райдержадміністрації із працівниками апарату та структурних підрозділів РДА. Голова райдержадміністрації Богдан Янко розпочав нараду із представлення першого заступника голови РДА Вовчастого Андрія Володимировича.

Б.Янко зазначив, що Андрій Володимирович має досвід роботи на керівних посадах, зарекомендував себе як мудрий і відповідальний професіонал своєї справи. До того як зайняти посаду першого заступника він очолював Миколаївську РДА. Богдан Янко відмітив, що Андрій Вовчастий вестиме у Стрийській райдержадміністрації питання фінансів, економіки та бюджету.

Також на порядку денному наради порушувалися питання розроблення основних документів щодо діяльності апарату та структурних підрозділів РДА, зокрема положень, посадових інструкцій, визначення завдань і ключових показників державних службовців на 2021 рік, розроблення регламенту РДА та складання номенклатури справ.

Йшлося також про проведення конкурсів на зайняття посад державної служби, подання е-декларацій за минулий рік, підвищення кваліфікацій державних службовців у 2021 році та ін.

Найближчим часом ми спробуємо поспілкуватися з очільником Стрийської РДА Богданом Янком. До сьогодні багатьом нашим мешканцям незрозуміло, які функції і обов’язки покладатимуться на Стрийську РДА, якими фінансовими ресурсами відатимуть районні очільники. Адже нам з вами тут жити.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

Фото з офіційного сайту Стрийської РДА.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин