Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Бібрці інтереси Новострілищанської громади відстоюватимуть два депутати та староста

8 грудня 2020 року в Бібрській міській раді відбулось перше засідання першої сесії міської ради VIII скликання.

Нагадаємо, до Бібрки постановою КМУ від 27.05.2020 року «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Львівської області» приєднано Новострілищанську ОТГ. Позов ОТГ щодо постанови Уряду ще донині розглядається Київським адміністративним судом.

Тим часом після відкриття першої сесії Бібрської міської ради VIII скликання керівництво та депутатський склад Новострілищанської ОТГ втратили чинність. Відтепер інтереси цієї ради у суді має представляти міський голова Бібрки.

За результатами ж місцевих виборів, що відбулись 25 жовтня цього року, від Новострілищанської громади до складу Бібрської міської ради обрано двох депутатів — це Ігор Лалак, донедавна заступник голови Жидачівської районної ради, та Любов Минурка, головний бухгалтер Новострілищанської селищної ради.

На першій же сесії новообрані депутати після складання присяги затвердили старостинські округи. Межі округів у Бібрській міській громаді — це території колишніх сільських та селищної рад. Тож інтереси мешканців Новострілищанської громади, а це 11 населених пунктів, представлятиме один староста, чи то пак старостівна — Олена Став‘яж, керівник Служби у справах дітей Новострілищанської ОТГ.

За результатами виборів міським головою Бібрки переобрано Романа Гринуса. На своїх посадах заступників залишаються Максим Заблоцький та Оксана Довгань. Наразі є вакантним крісло третього заступника, який відповідає за фінанси громади. Його місце спробував посісти Ігор Лалак, але йому забракло одного депутатського голосу. Є інформація, що на цю посаду пропонуватимуть кандидатуру Галини Козяр.

Також відомо, що міський голова Роман Гринус запевнив, що на території Новострілищанської громади й надалі працюватимуть всі установи та організації, які були сформовані попереднім керівництвом цієї ради.

Нагадаємо, склад Бібрської громади поповнила й Соколівська сільська рада тепер вже колишнього Жидачівського району. Соколівська сільська рада свого часу прийняла рішення про приєднання до сусідньої міської ради. Інтереси цієї громади в новій раді представлятиме староста Софія Ткач, яка досі була сільською головою Соколівки.

Оксана ФРАНКІВ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин