Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Використання пропаганди в інтернет-ЗМІ як головного чинника інформаційної агресії з боку Російської Федерації

Сучасна пропаганда в російських інтернет-ЗМІ відрізняється від традиційних методів пропаганди. Завдання сучасної антиукраїнської пропаганди – не переконати чи довести, а підірвати довіру, дискредитувати українську владу, політику, економіку, культуру та інше через навмисне та масове поширення неправдивих, упереджених новин з ворожою політичною метою.

Російська Федерація для проведення пропагандиських інформаційних акцій на сході України активно використовує підконтрольні їм ЗМІ так званих ЛНР/ДНР. На цих онлайн ресурсах вони дискредитують правомірність проведення Операції об`єднаних сил на території ОРДЛО поширюючи неправдиву інформацію про нібито підготовку підрозділів ООС до обстрілів населених пунктів, що знаходяться на території яку тимчасово контролюють російські окупаційні війська.

Командування операції Об’єднаних сил наголосило, що безпідставні звинувачення російських окупантів є черговим проявом потужної інформаційної кампанії, яка ведеться проти українських захисників з метою дискредитації і звинувачення підрозділів ООС у небажанні дотримуватись Мінських домовленостей.

Як показує досвід ведення бойових дій, наголошують в штабі ООС, зазвичай після подібних звинувачень противник вдається до збройних провокацій на окремих напрямках та знімає постановочні відеоматеріали, щоб дискредитувати українських воїнів.

Для захисту від дезінформації та боротьби із російською пропагандою в інтернет-ЗМІ важливо забезпечити обізнаність населення з цього питання. Безумовно, цілковито вберегтися від маніпулятивного впливу неможливо. Однак перевірка отриманої інформації, уточнення відомостей через інші джерела, обізнаність у сфері методів пропагандистського впливу, а також вміння їх визначати у журналістських матеріалах дають змогу виявити маніпулятивні прийоми та технології.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин