Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівська ЦРЛ прийматиме пацієнтів хворих на covid-19

11 серпня відбувся брифінг щодо захворюваності на коронавірус у Львівській області. У межах заходу заступник голови Львівської ОДА Іван Собко поінформував присутніх про розгортання лікарень «другої лінії» для лікування хворих на COVID-19 в області.

Розгортання госпітальних баз стало необхідністю через зростання кількості хворих. «Епідситуація в Україні надалі нестабільна. Ми змушені поступово відкривати лікарні «другої лінії».

Ми підготували усі заклади до першої хвилі захворюваності, 16 медустанов точно не мають проблем із деззасобами та медикаментами. Ми шукаємо додаткові ресурси, щоб допомогти основним медзакладам, які приймають найважчих хворих – це Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня та Центр легеневого здоров’я», - зазначив Іван Собко.

За його словами, основною причиною збільшення кількості хворих є недотримання карантину та легковажність людей. «Не всі мешканці області дослуховуються до порад, на жаль. Йдеться і про соціальну дистанцію, засоби індивідуального захисту. - наголосив Іван Собко.

- Ми бачимо, що ковід мутує, стає жорсткішим. Критичною є ситуація, особливо на вихідні, із порушенням карантинних заходів на озерах, річках, заходах громадського харчування та на декотрих ринках. У нас вже 309 людей, які померли від коронавірусу. Ці люди, можливо, захворіли не з власної вини, перебуваючи в транспорті чи іншому громадському місці.

З приводу другої хвилі, ми маємо погодження Міністерства на роботу кущової медустанови, яка прийматиме хворих на ковід – це Жидачівська центральна районна лікарня. Відділення практично готове приймати до 45 таких хворих», - зазначив Іван Собко. Згодом хворих на коронавірус прийматиме і Буська центральна районна лікарня.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин