Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Вбережіть батьків від СOVID-19!»

Пандемія коронавірусного захворювання сильно вплинула життя на життя  кожної нашої родини. 22.05.2020 р. обласною  комісією з питань ТЕБ та НС Львівську область визнано як регіон із значним поширенням COVID-19, карантин продовжено до 31.07.2020 р. 

Зростає захворюваність і в Жидачівському районі. Станом на 01.07.20 р. зареєстровано 64  лабораторно підтверджених випадків, 2 з яких, на жаль, закінчились летально.   Реєструються і поодинокі випадки, і цілі родини.  Проаналізувавши вікові групи захворілих в Жидачівському районі , бачимо, що  38%- люди віком 50-64 роки, 25% - 30-50 років, 20%- вікова категорія  65 років і старше, 6 % - 18-29 років. Діти віком 5-14 років – не виняток (11%). Діти і молоді люди це захворювання переносять безсимптомно або легко, але люди старшого віку та ті, які мають супутні захворювання, є більш вразливими. 

Тому зараз не час ігнорувати карантинні обмеження. Поки не хворіють наші близькі та знайомі, помилково видається, що ситуація надумана. Зараз потрібно потурбуватись про своїх батьків і матерів, дідусів і бабусь – про тих , хто перебуває у найбільшій зоні ризику ураження коронавірусом. Знижений імунітет та хронічні хвороби роблять їх особливо вразливими.

Допоможуть зберегти здоров’я Ваших близьких прості і дієві поради:

1. Поінформуйте рідних про симптоми захворювання та основні методи запобігання хворобі: регулярне миття рук з милом, дезінфекція рук і поверхонь спиртовмісними засобами та носіння маски, самоізоляція, часте провітрювання приміщень. Щоб руки були чистими, їх достатньо мити з милом під проточною водою протягом 20 секунд. Миття рук обов’язкове: до, під час і після приготування їжі; перед споживанням їжі; до і після догляду за хворим; до і після обробки порізів або ран; після видування носу, кашлю або чхання; після того, як винесли сміття, а також, якщо торкалися домашніх тварин чи корму, прибирали за твариною, тощо.

2. Детально розкажіть своїм рідним про небезпеку коронавірусу та необхідність негайного звернення до лікаря у разі появи підвищеної температури, кашлю, нежитю чи проблем із диханням.

3. Забезпечте їх усім необхідним, щоб вони не мали потреби виходити з дому на період карантину. Придбайте для них продукти, предмети першої необхідності, ліки та антисептики.

4. Уникайте місць масового скупчення людей, особливо в закритих приміщеннях, дотримуйтеся дистанції та правил гігієни, плануйте прогулянки на свіжому повітрі в менш людних місцях. 

 Не поширюйте неправдиву (неперевірену ) інформацію.

Бережіть себе і оточуючих, будьте здорові!

Майя ЛИКО, лікар-епідеміолог Миколаївського ММВ ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України».

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин