Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Нові судді районного суду хто вони?

Кілька років поспіль, з певною періодичністю, Жидачівський районний суд залишався без суддів. Час від часу до Жидачева «присилали» суддю, яка,не встигнувши ввійти в курс «залежаних» справ, змушена була повертатися на місце своєї постійної роботи. Схоже, нарешті ми матимемо постійних суддів. Що про них відомо?

ПАВЛІВ Андрій Іванович народився у Моршині. У 2002 році закінчив Київський університет туризму, економіки і права за спеціальністю «Правознавство». Має стаж професійної діяльності у сфері права після здобуття вищої юридичної освіти. У рейтингу кандидатів на посаду судді Жидачівського районного суду Павлів А. І. зайняв першу позицію із трьох посад суддів. До призначення суддею Жидачівського районного суду Андрій Іванович працював помічником голови Стрийського міськрайонного суду.

РАВЛІНКО Роман Григорович, 1978 року народження, у 2001 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство». До призначення суддею Жидачівського районного суду Роман Григорович працював у Стрийському міськрайонному суді.

СЛИВКА Святослав Ігорович у 2008 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство». До призначення суддею Жидачівського районного суду Святослав Ігорович працював помічником заступника голови Галицького районного суду м. Львова.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин