Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Не задумуй добрі справи, а роби добро

Новенькі подушки, ковдри, матраци, рушнички отримали цієї неділі малюки дитячого садочка «Ягідка», що у с. Володимирцях. Подушки тут не міняли понад 30 років, тому цей дарунок якраз до речі.

 

Садочок «Ягідка» - одна з небагатьох дитячих дошкільних установ, що не скорилась загальнодержавній кризі, реформаторам усіх мастей і не була закрита чи перепродана під магазин, бар. Від часу свого заснування (садочок був відомчим і належав до місцевого радгоспу) попри нелегкі часи ДНЗ існував, а сьогодні навіть готується до відкриття другої групи.

 

Протягом минулого та цього року спільно із райдержадміністрацією, відділом освіти, зусиллями сільської ради не без участі адміністрації садочка на чолі із завідуючою Марією Кундою зуміли перекрити дах приміщення, провести опалення, замінити двері. Ця дошкільна установа (одна з небагатьох у районі) стала учасником міні-проекту в рамках міжнародного проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Власне таким чином за кошти Євросоюзу та при співфінансуванні райдержадміністрації й місцевої громади вдалося здійснити заходи з енергозбереження (перекрити дах та замінили троє вхідних дверей).

Якщо кошти на глобальні потреби (такі як перекриття покрівлі) ще можливо отримати від влади, то на, здавалося б, дрібні, але не менш важливі речі, такі як іграшки, побутова техніка і навіть ті ж постільні набори, потрібно вишукувати спонсорів чи просити батьків.

Та цього разу нікого просити не довелось, благодійник знайшов їх сам. Ним виявився практично наш земляк, бо родом із сусіднього Стрийського району, депутат Львівської обласної ради IV скликання Олег Канівець. Він проявив ініціативу й запропонував свою допомогу. А щоб його дарунок не виявився «данаєвим», п. Олег спершу запитав, чого саме потребують діти, і вже тоді привіз необхідні речі. Пообіцяв, що незабаром для садочка придбає й пральну машину.

У подяку за щедрі дарунки й допомогу діти разом із вихователями підготували для гостей (із О. Канівцем приїхали і голова РДА С. Коваль, його заступник О. Кизима, керівник відділу освіти Р. Свередюк, методист відділу освіти Н. Тріщ ) та своїх батьків передноворічні та передріздвяні привітання. Сільський голова В. Ємець зі свого боку подякував п. Канівцю, представникам районної влади за підтримку та надану допомогу. Окремо висловив подяку вихідцю із с. Володимирів С. Пакіжу, який неодноразово допомагав громаді села у вирішенні багатьох соціальних проблем. Також війт привітав жителів Володимирцівської сільської ради й гостей із новорічними та різдвяними святами.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"