Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Уряд затвердив перспективний план Львівщини. У Жидачівському районі залишиться 4 громади

Перспективні плани формування територій громад Запорізької, Львівської та Одеської областей затвердив Кабінет Міністрів України на засіданні 27 травня.

Ознайомитися з документами можна буде після їх публікації на Урядовому порталі.

Тож усі області мають затверджені Урядом перспективні плани, які охоплюють 100% їх території, йдеться на decentralization.gov.ua.

Цим розпорядженням у Львівській області затверджено 73 об’єднані територіальні громади. Зокрема, урядовці залишили існуючу Заболотцівської ОТГ, яка не була передбачена поданим ЛОДА перспективним планом.

На засіданні урядовці та депутати висловили низку пропозицій щодо окремих громад. Присутній на засіданні уряду голова ЛОДА Максим Козицький попросив не вносити зміни у поданий ЛОДА перспективний план. Цю пропозицію підтримав прем'єр Денис Шмигаль, зазначивши, що протягом дня до документу можуть бути внесені технічні правки, які не змінюють його суті, інформує портал zaxid.net/.

У Жидачівському районі залишаться 4 ОТГ дві які ще навіть не утворені. Натомість попри численні звернення депутатів до ЛОДА, міністерств, участь жителів у пікетах за збереження громади Новострілищанську ОТГ, що утворена відповідно до закону й працює 5 років, ліквідовують приєднуючи до Бібрської міської ОТГ.

Тож відповідно до проекту 4 громади у районі виглядадимуть так:

Жидачівську громаду триторіально утворять такі ради: Жидачівська, Бережницька, Вільховецька, Зарічанська, частина Млиниської ради, зокрема села Млиниська та Смогів.

Натомість до Ходорівської ОТГ увійдуть села Новошино та Голешів, що наразі територіально та адміністративно відносяться до Млиниської сільської ради.

Гніздичівська ОТГ залишається у своїх межах.

Журавнівську ОТГ формватимуть такі ради: Журавненська, Володимирецька, Зарічненська, Любшанська, Мельницька, Монастирецька, Сидорівська, Чертізька.

Соколівська сільска рада та Новострілищанська ОТГ, рорзпорядженням КМУ, увійдуть до Бібрської ОТГ Перемишлянського району.

Наступний етап децентралізації - формування нових районів.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин