Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Ходорівській ОТГ відновив роботу Центр надання адміністративних послуг

З 15 травня рішенням комісії з питань ТЕБ та НС Ходорівської міської ради у місцевому ЦНАП розпочато надання усіх видів послуг, крім паспортних.

Допоки діяв карантин у ЦНАП видавали тільки свідоцтва про реєстрацію смерті і допомогу на поховання. Зараз здійснюється видача раніше виготовлених паспортів. Що стосується оформлення нових, то документи почнуть приймати після вказівки Львівської обласної міграційної служби, інформує начальник ЦНАП Тарас Волошин.

На даний час закордонний паспорт можна виготовити тільки за наявності довідки з лікарні, що людина потребує лікування за кордоном, або супроводжує хворого на час лікування. Український паспорт можна зробити тільки в міграційній службі в Жидачеві, де перед прийомом документів роблять спеціальну перевірку чи людина була останнім часом за кордоном.

Працівники установи працюють дотримуючись санітарних правил, також і відвідувачі зобовязані дотримуватись заходів безпеки, зокрема не заходити не одягнувши маску та рукавички. На вході в усіх відвідувачів міряють температуру та не пускають більше одного на одне робоче місце.

До слова, за останній місяць роботи працівники ЦНАП надали послуг громадянам на суму 14 тисяч гривень, в той час як за звичайних умов, місцевий бюджет поповнюється за рахунок надання послуг, в середньому, на понад сто тисяч, йдеться на сайті міської ради.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин