Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У районі розпочинається обробка ріпаку пестицидами

Ріпак озимий чи ярий - це дуже розповсюджена культура в сівозміні аграріїв. У цьому році в Жидачівському районі посіяно 5725 га озимого ріпаку і продовжується посів ярого ріпаку.

Ріпак називають рослиною майбутнього, бо він є практично безвідходним. Але корисні якості цієї культури оцінюють не лише люди. Є багато шкідників, які не проти поласувати ним.

Тож для боротьби з шкідниками ріпаку необхідно дотримуватись асортименту пестицидів, норм, кратності обробок відповідно “Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених до використання в Україні” та їх “Доповнень”, зазначає головний спеціаліст відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Галина Околовська.

Також спеціаліст наголошує, що сільськогосподарські виробники повинні повідомляти населення про місце і час обробок пестицидами через сільські ради, ОТГ, а власники пасік повинні зареєструватись на території ради, де вони знаходяться.

Під час проведення захисних заходів і з метою недопущення отруєння бджіл аграріям потрібно дотримуватись правил техніки безпеки та керуватися Державними санітарними правилами ДСП 8.8.1.2.001-98 ”Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві”, зазначає Г. Околовська.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин