Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На зарплату працівникам охорони здоров’я у районному бюджеті не вистачає понад 5 млн гривень

Для погашення заборгованості по заробітній платі та покриття незабезпеченості фонду оплати праці працівників медичної галузі Жидачівського району депутати районної ради звернулися до президента, Кабінету міністрів України та керівництва Львівської ОДА. Для цього просять виділити субвенцію з державного бюджету районному бюджету в сумі 5 млн 740 тис грн.

Незабезпеченість коштами на заробітну плату працівникам закладів охорони здоров`я Жидачівського району до кінця року складає 5 млн 740 тис грн, зокрема: по КНП «Жидачівська центральна районна лікарня» - 4 млн 770 тис грн грн та по КНП «Журавнівська міська лікарня» - 970 тис грн гривень.

«Районний бюджет не має змоги профінансувати дефіцит з оплати праці працівникам закладів охорони здоров`я Жидачівського району, оскільки такі кошти в районному бюджеті відсутні, а джерела з економії коштів у закладах охорони здоров`я вичерпано», - йдеться у зверненні депутатів районної ради від 22 серпня.

На початок року незабезпеченість коштами на заробітну плату КНП «Жидачівська ЦРЛ» становила 6 млн 628 тис 200 грн, а КНП «Журавнівська міська лікарня» - 1 млн 445 тис 700 гривень.

Обома комунальними підприємствами здійснюються конкретні підготовчі заходи до роботи в нових умовах фінансування вторинної медичної допомоги. «Однак успішна підготовка до роботи в нових умовах залежить, в тому числі, і від морально-психологічного клімату в колективі медичних працівників, їх матеріального забезпечення та, в першу чергу, від своєчасної виплати заробітної плати в повному обсязі», - йдеться у зверненні.

Як приклад низького рівня оплати праці медичного працівника у зверненні подаються розміри середньомісячної заробітної плати: у КНП «Жидачівська ЦРЛ» лікаря вторинної ланки на сьогодні вона складає 7545 грн, середнього медичного персоналу - 5318 грн, молодшого медичного персоналу - 3915 гривень, не краща ситуація у КНП «Журавнівська міська лікарні», де середньомісячна заробітна плата лікаря - 6500 гр, середнього медичного персоналу - 5000 грн, молодшого медичного персоналу - 4500 гривень.

Оксана ФРАНКІВ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин