Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Депутати виступили проти розділення Жидачівського району

Йдеться про проект нового адміністративно-територіального поділу Львівської області, за яким пропонується зменшити кількість районів області з 20 до 5 або ж 6 районів. У разі такого об’єднання нинішня територія Жидачівського району мала б бути розділеною між щонайменше двома новими районами, зокрема: Жидачівщина та Журавнівщина у проекті мали б відійти до Стрийського району, Ходорівщина, Новострілищанщина – Золочівського.

Депутати Жидачівської районної ради виступили за недоцільність такого поділу: «вважаємо такий варіант необґрунтованим, непрофесійним, який не враховує історію розвитку території та району, суперечить інтересам жителів, більше того, може викликати соціальну напругу та невдоволення населення.

Історично склалося так, що мережа доріг (залізничних, автомобільних), структура промислово-виробничих потужностей, торговельно-бізнесові зв’язки, територіально-географічні та ментальні особливості робили територію Жидачівщини, Ходорівщини, Журавнівщини та Новострілищанщини єдиним цілим функціональним комплексом з точки зору адміністративного управління, функціонування агропромислових потужностей, ведення бізнесу, здійснення комплексу заходів соціального захисту», -йдеться у мотиваційній частині звернення прийнятого 22 серпня 2019 року на засіданні XXVII сесії районної ради VII скликання.

Виходячи з цього, депутати райради вважають оптимальним об’єднання Жидачівського району у нинішніх його межах зі Стрийським районом. Об’єднання ж із Золочівським районом навпаки ускладнить доступ населення до багатьох послуг, обмежить комунікацію та перешкоджатиме розвитку території, переконані депутати.

Тому депутати звертаються до президента України, Кабінету міністрів України, Львівської ОДА, Львівської обласної ради при формуванні проекту нового перспективного адміністративно-територіального поділу Львівської області та прийнятті остаточного рішення врахувати думку людей та позицію органів місцевого самоврядування району, не допустити розриву території Жидачівського району на окремі частини і входження їх в різні нові адміністративно-територіальні утворення, просять зберегти цілісність території району при входженні у нове територіально-адміністративне утворення.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин