Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Стратегія розвитку Жидачева з врахуваннямтперспективи створення ОТГ

27 грудня 2018 року у Жидачівській міській раді відбувся «круглий стіл» на тему: «Стратегія розвитку міста Жидачева з врахуванням перспективи створення об’єднаної територіальної громади».

На запрошення міського голови Володимира Левка участь у цьому заході взяли депутат Львівської обласної ради Михайло Титикало, депутати Жидачівської міської ради Ігор Чорнейко, Михайло Микитин, начальник відділу Жидачівської міської ради Наталія Данилів, голова Асоціації малого і середнього бізнесу Володимир Швед, директор територіального центру соціального обслуговування у Жидачівському районі Ігор Процан, депутат Жидачівської районної ради Роман Баліцкий, начальник Жидачівської ДПІ Стрийського управління ГУ ДФСУ у Львівській області Володимир Гребінь, директор Жидачівського НВК Леся Цан, директор опорного закладу «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» Оксана Мальцева, директор гімназії ім. О. Партицького Василь Благий, секретар Жидачівської міської ради Ольга Лешков’ят, заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук, секретар виконавчого комітету Жидачівської міської ради Ярослав Турченяк, головний бухгалтер Жидачівської міської ради Ірина Николин.

Мер міста Володимир Левко, ознайомлюючи з основним колом питань, заради вирішення яких зібралися запрошені, наголосив на тому, що 2020 рік має бути вирішальним у створенні об’єднаних територіальних громад. Саме тому потрібно далі активно працювати у напрямі об’єднання громад, створення стратегії розвитку ОТГ, розробки і втілення інвестиційних проектів.

Окремо йшлося про одне з головних питань, яке потребує якнайшвидшого вирішення, - поліпшення якості води. Відтак Володимир Семенович детально зупинився на роботах, що уже ведуться у цьому напрямі. А це і заміна водопроводів міста, винос водогону за межі ПАТ «Жидачівський ЦПК», каналізування.

Йшлося і про діяльність ПАТ «Жидачівський ЦПК», функціонування закладів охорони здоров’я та освіти, а також можливість розвитку цих галузей в майбутній ОТГ. Своє бачення життєдіяльності громади, яка об єднається навколо Жидачева, висловили усі учасники зустрічі.

У наступному номері читайте велике інтерв’ю з міським головою Володимиром Левком, де йтиметься про те, що зроблено в місті, що робиться і що буде робитися, а також про перспективи створення Жидачівської громади.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин