Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Комунальні служби райцентру отримали нову техніку

Звичайний подорожній, який 12 грудня простував вул. Кобзарева в м. Жидачеві, не знаючи, міг подумати, що на майданчику поблизу 22-го магазину проходить виставка вітчизняного автопрому. Новенькі агрегати: сміттєвоз, легковий автомобіль, «Газель», два екскаватори, а ще причепи виструнчилися в одну лінію наче на параді чи виставі. Цей немалий автопарк тепер у власності двох комунальних господарств Жидачева та міської ради.

12 грудня відбулося освячення новопридбаної техніки. Як відзначив у вітальному слові міський голова Володимир Левко, за всю історію комунальних підприємств рухомий склад оновлено новою технікою. Працюватиме вона на благо цілого міста, а отже й кожного мешканця зокрема.

Отож після благословення та освячення, які провели декан Жидачівський о. Василь Юрів і настоятель костелу Пресвятої Діви Марії Томаш Лябус, обновки офіційно передали для потреб Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства - сміттєвоз КрАЗ, екскаватор, розкидач дорожніх сумішей і причіп до трактора ПТС-4, а для МКП «Жидачівводоканал» - екскаватор та автомобіль «Газ 330», для Жидачівської міської ради – автомобіль ЗАЗ Sens. Загальна вартість усієї техніки 5 млн. 2 тис. грн. За словами міського голови, з міської скарбниці на це потрачено порівняно невеликі кошти, все решту за кошти природоохоронного фонду та інших обласних та державних програм.

За розуміння потреб комунальних служб мерії депутатам дякували керівники підприємств - МКП «Жидачівводоканал» Ігор Ковалець та Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства Володимир Петрінець.

Найбільше цій оказії, мабуть, раділи працівники комунальних підприємств, які роками змушені оббивати руки об старе зношене залізяччя, що вже давно перевищило свій термін експлуатації. Залишається сподіватись, що техніка, випущена на вітчизняних заводах, надійно слугуватиме не один десяток років. Тоді український автопром поверне собі чесне ім’я. Бо, як бачимо, техніку українського виробництва готові купувати.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин