Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На соціальні гарантії сплачено 94,2 мільйона гривень єдиного соціального внеску

Відповідно до статті 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, який забезпечується завдяки сумлінній та своєчасній сплаті єдиного внеску, зокрема це стосується як пенсій, так і інших видів соціальних виплат і допомог.

 

Адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування відіграє значну роль у фінансуванні соціальної сфери України, тож від своєчасного надходження страхових внесків значною мірою залежить ефективність вітчизняної системи соціального захисту.

Cлід відзначити позитивну динаміку надходжень по ЄСВ, зокрема від платників Жидачівщини у січні-жовтні 2017 року надійшло 94248,1 тис.грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, за відповідний період минулого року сплачено 52212,5 тис. гривень, приріст надходжень становить 80%. Серед основних чинників зростання надходжень – це підвищення рівня мінімальної заробітної плати та заходи з легалізації трудових доходів громадян.

Платниками ЄСВ є всі юридичні особи та фізичні особи підприємці. Від імені громадян, що працюють за трудовим договором, нарахування і сплата внеску здійснюється роботодавцем.

Платникам варто дотримуватись встановлених термінів зі сплати ЄСВ, оскільки органами ДФС вживаються заходи впливу та стягнення такої заборгованості з платників, які не виконали визначені законом обов'язки щодо вчасного нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску. Тому з метою покращення соціальних стандартів населення платникам необхідно дотримуватись вимог чинного законодавства та слід пам’ятати, що своєчасна сплата єдиного внеску - це запорука зростання добробуту та гарантія соціального захисту населення.

Володимир Гребінь, начальник Жидачівського відділення Стрийської ОДПІ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин