Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Орден матері бійця АТО» вручили рідним загиблих та померлих героїв Жидачівщини

31 серпня 2017 р. в актовій залі Жидачівської районної центральної бібліотеки в.о. голови райдержадміністрації Василь Татарин та голова районної ради Ігор Кос вручили матерям та рідним загиблих і померлих 11 воїнів АТО Жидачівщини народну нагороду «Орден матері бійця АТО».

Зворушливу зустріч із матерями Українських Героїв працівники Жидачівської районної бібліотеки та Жидачівської музичної школи розпочали з розповіді про кожного бійця АТО, світлини яких було зображено на екрані. Також підготовлено тематичні інформаційні стенди «Герої на варті. Ти віддячиш їм, якщо житимеш гідно» зі світлинами Героя Небесної Сотні Романа Точина та 11 загиблих і померлих воїнів АТО Жидачівщини.

Звучали щирі й теплі розповіді про кожного Героя, линули тужливі мелодії й поетичні рядки. Директор Жидачівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Карабін та директор Жидачівської районної бібліотеки Любов Янклевич запалили лампадки біля портретів Українських Героїв. На очах у матерів, рідних бійців АТО й присутніх у залі від хвилювання виступали сльози. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять захисників України.

Всім нагадали мудру народну істину: «Поки людина відчуває біль – вона жива, поки ти здатен відчувати чужу біль – значить ти людина». Під час вручення народної нагороди Степан Олеськів, батько померлого під час короткочасної відпустки бійця АТО Ігоря Олеськіва, зі сльозами на очах поцілував портрет свого сина.

Від імені всіх матерів мама померлого воїна АТО Володимира Мельничука висловила слова подяки керівництву Жидачівської райдержадміністрації, районної ради й всім небайдужим людям, які не забувають про їхніх синів, які не ховалися за чужі спини й віддали своє життя за Україну й кожного з нас. А ще з уст матері линули слова про те, що кожна з них пережила важкий біль втрати сина, але найважчим й найболіснішим може бути те, коли від когось почуєш черстві й жорстокі слова: «Ми їх туди не посилали».

Керівник апарату райдержадміністрації, в.о. заступника голови РДА Світлана Самсонова висловила слова вдячності матерям й рідним Героїв АТО та всім тим, хто прийшов вшанувати мужніх захисників України, й запросила матерів, рідних загиблих та померлих захисників України і нагороджених бійців АТО на поминальний обід.

У ході спілкування із матерями, батьками, дітьми, сестрами й братами загиблих та померлих воїнів АТО і нагородженими бійцями АТО представники районної влади говорили про важливі для кожного з них питання. Матері й рідні захисників України були зворушені тим, що про них не забувають й організували таку зустріч, яка відбулася у щирій й теплій атмосфері.

За матеріалами сайту Жидачівської РДА.

Фото І. Берник-Данилець.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин