Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Пенсійна реформа. Хто отримає надбавку понад 1000 гривень

Понад мільйон українців, які вже вийшли на пенсію, з 1 жовтня отримають постійну надбавку до пенсії понад 1000 гривень.

Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики України з посиланням на міністра соцполітики Андрія Реву, передає Ukr.Media.

«Після прийняття законопроекту про пенсійну реформу буде проведено перерахунок пенсій для всіх пенсіонерів. Для кожного індивідуально, за єдиним підходом, буде розрахований новий, більший розмір пенсійного забезпечення. В першу чергу розмір виплат підвищиться для тих, хто давно вийшов на пенсію і чиї пенсії протягом багатьох років не осучаснювались. Це старше покоління, яке важко працювало і несправедливо опинилося за межею бідності з неприйнятно мізерним пенсійним забезпеченням», - процитувала прес-служба Реву.

За словами міністра, підвищення розміру пенсій відбудеться вже з 1 жовтня і буде розраховуватися індивідуально для кожного пенсіонера. Понад мільйон пенсіонерів отримають постійну надбавку до пенсії понад 1000 гривень, збільшення пенсій на суму від 500 до 1000 гривень торкнеться майже 2 мільйонів пенсіонерів, близько 2,5 мільйона пенсіонерів після перерахунку отримають надбавку до 500 гривень, ще 3 мільйони пенсіонерів отримають збільшення пенсійного забезпечення після перенесення підвищення соціальних стандартів з грудня на жовтень 2017 року.

Згідно з повідомленням, пенсійна реформа передбачає неможливість повторення ситуації з відсутністю осучаснення пенсій, адже законопроектом встановлюється чітка норма про обов’язковий щорічний перерахунок пенсій за єдиною формулою, що враховує два основних економічних параметра - підвищення інфляції і зростання середньої зарплати. Таким чином, пенсії будуть рости щорічно як мінімум вище рівня інфляції.

«Розроблений урядом законопроект про пенсійну реформу змінить усталене негативне ставлення українців до реформ як до явища, яке викликане стресовим перехідним етапом впровадження. Зате заплановані законопроектом про пенсійну реформу позитивні зміни будуть реалізовуватися вже на самому початку, а не тільки в середній і довгостроковій перспективі», - цитує прес-служба Реву.

Як повідомлялося, Верховна Рада 13 липня ухвалила в першому читанні законопроект про пенсійну реформу, який не передбачає підвищення пенсійного віку, однак вводить вимоги до страхового стажу. В рамках реформи уряд планує з 1 жовтня цього року провести підвищення пенсій, яке торкнеться, за попередніми розрахунками, 5,6 мільйона українців, в сумі від 200 до 1000 гривень.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин