Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Новий Фонд - Фонд соціального страхування України

3 1 серпня 2017 року розпочав свою роботу новостворений Фонд соціального страхування. Пройшла реорганізація Фондів, з якими понад 17 років співпрацювали страхувальники та отримували гарантовані державою страхові виплати застраховані особи - це Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Утворення Фонду визначено Законом України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 р. № 1105 ХІУ (із змінами, доповненнями, внесеними Законом України від 28.12.2014 року №77-VIII).

Відповідно до діючого Закону та перехідних положень Закону визначено утворення Фонду реформувати шляхом злиття фондів від нещасних випадків та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Слід зазначити, що, незважаючи на проведення реорганізаційних процедур щодо діяльності новоствореного Фонду, надання страхових виплат та соціальних послуг застрахованим особам, гарантованих Конституцією України та Законами України, не могло бути призупинено.

Так, за підсумками діяльності відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Жидачівському районі за 7 місяців 2017 року потерпілим виплачені допомоги в повному обсязі на загальну суму 1 млн. 970 тис. грн. Забезпечено безперебійність виплат відділення Фонду від нещасних випадків на виробництві - авансом виплачено в липні потерпілим виплати за серпень 2017 року. Жидачівська районна дирекція фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності здійснила витрати коштів Фонду на всі види соціальних допомог за 7 місяців поточного року на 3 млн. 83тис. грн. Застраховані особи мали змогу пройти відповідне лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. Таким послугами скористались 7 осіб.

Інформуємо організації страхувальників та застрахованих осіб, що процедура реорганізації завершена. Пройшла державна реєстрація Жидачівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області. Відкрито розрахункові рахунки в Жидачівському відділенні держказначейства. Юридична адреса Жидачівського відділення: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича 30а, 81700. Телефони: 31-795; 31-292-31-891;тел./факс:31-745.

Відділення працює на основі Положення про Жидачівське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області, в якому регламентовані його завдання. Основним завданням відділення є реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування та забезпечення дотримання чинного законодавства у цих сферах на території Жидачівського району.

Інформуємо з цього приводу страхувальників і застрахованих осіб, що Жидачівське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування працює в стаціонарному режимі і всі функції розподілені між спеціалістами двох Фондів, які реформувалися у Фонд соціального страхування України. Начальником Жидачівського відділення призначено Балицького М.В., начальниками відділів: Пономаренко Л.І. - відділ профілактики виробничого травматизму та страхових виплат; Давидчак Н.Р. - відділ бухгалтерського обліку та звітності.

Любов ПОНОМАРЕНКО, начальник відділу.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин