Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Працівників охорони здоров’я не залишать без зарплат

Районні депутати погодили виділення 1 млн. 900 тис. грн на покриття заборгованості та виплату заробітної плати працівникам медичних установ району. Цих коштів вистачить лише до вересня.

Як повідомляли ми у попередньому номері часопису, до кінця року медикам бракує 9 млн. 292 тис. грн на заробітну плату та 1 млн. на оплату за енергоносіїв. Вже у липні, як і прогнозував головний лікар Жидачівської ЦРЛ Богдан Бойчук, зареєстрована кредиторська заборгованість щодо виплати заробітної плати, чого вже давно в районі не було.

Попередньо на засіданнях постійних комісій районної ради, президії головний лікар доповідав про стан справ у галузі охорони здоров’я району та які кроки зроблено ним як керівником щодо оптимізації штату та задля економії. Також як і те, що вдалось закупити з медичного обладнання у цей непростий з огляду фінансів рік для охорони здоров’я.

З такою ж доповіддю він виступив і під час позачергового засідання сесії районної ради, що відбулась 13 липня. Власне позачергове скликання сесії районної ради ініціювали саме медики. Сьогодні у галузі охорони здоров’я, що фінансується із районного бюджету, працює 592 працівники (у Жидачівській ЦРЛ – 446 працівників – 88 лікарів, 187 медичних сестер, 96 молодших медичних сестер, решту –обслуговуючий персонал); у Журавнівській міській лікарні – 130 осіб (15 лікарів, 45 медичних сестер, 22 молодші медичні сестри), Сидорівській амбулаторії – 6 осіб (1 лікар, 3 медичних сестри); у фельдшерсько-акушерських пунктах – 74 працівник, з них 40 працівників середнього медичного персоналу).

При розгляді питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік депутатами підтримано рішення про виділення 1 млн. 900 тис. грн. Ця сума лише частково покриє потреби медицини району.

Районною радою буде сформовано відповідну комісію, яка займатиметься вивченням ситуації в охороні здоров’я району, запланована зустріч із керівництвом департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин