Назустріч людям

У Жидачівському територіальному центрі соціального обслуговування вже тривалий час функціонує пункт прокату засобів реабілітації.

Центром надаються послуги з прокату інвалідних візків, ходунків, милиць, паличок, милиць-підлокітників, багатофункційних ліжок.

Пункт прокату облаштовано за сприяння Жидачівської міської ради в приміщенні майстерні терцентру за адресою: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 14.

Як повідомив керівник центру Ігор Процан, поточний ремонт приміщення проведено власними зусиллями.

Послуги з прокату надаються безкоштовно та на платній основі. Отримати таку послугу дуже просто: потрібно звернутися до терцентру із заявою, ксерокопією паспорта та ідентифікаційного коду. Сторонами узгоджується термін, на який видається засіб реабілітації.

На сьогодні, розповідає Ігор Процан, послугами пункту прокату користуються вже 39 осіб похилого віку та інвалідів. Також послуги надаються підопічним стаціонарного відділення з смт. Нових Стрілищ.

Протягом 2016-2017 років суттєво наповнено пункт прокату технічними та іншими засобами реабілітації. Це робиться зусиллями у тому числі і небайдужих громадян. Тому, якщо у вас є засоби реабілітації, що не використовуються і нині вам не потрібні, через наш терцентр можна передати їх тим, кому вони необхідні.

Звертайтеся до нас за телефоном: 097-662-65-55.

А для всіх повідомляємо, що пункт прокату працює щоденно з 9.30 до 17.30, крім вихідних.

Жидачівський територіальний центр.

Надрукувати